Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van egy 14 éves lányom de nem...

Ramsi2000 kérdése:

Van egy 14 éves lányom de nem tudom milyen internátusba tegyem. Ötlet?

Figyelt kérdés
Keresnék egy bentlakáso iskolát ahol a lányom nyelvet tanul és sportlehetőség is van. És nem kerül sokba és lehetőleg Budapest közelében van. És lányoknak.
2012. jan. 29. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

miért kell feltétlen bentlakásos iskola?

amúgy "csak-lány" suliba felesleges tenni ha nem akarod megkeseríteni az életét.

2012. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért szeretném bentlakásosba tenni,hanem mert ő szeretne.

Nem akarom megkeseríteni az életét mert az ő saját döntése volt mert olvasott valami könyvet. Én csak segítek.

2012. jan. 29. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Jézusom! Én is olvastam egy ilyen könyvet, és tök jónak tűnt, hogy jujj de izgi barátnőkkel meg minden egy nagy épületben, ahol lakunk, de eszem ágában sem lenne ilyen suliba menni. Szerintem nem gondolta komolnya..
2012. jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem meg, a nevedből kiindulva, 11 éves vagy :DDXD
2012. jan. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És hogyha annyi vagyok akkor is hazudozom kicsit mert 3 év múlva megyünk vissza magyarországra és akkor szívesen mennék ilyenbe mert elvileg sokat lehet ott tanulni.
2012. jan. 31. 18:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Melyik lányregényt olvasta a lányod ? Gondolom az Abigélt ? Én nem mennék olyan iskolába filmen is néztem sz@r hely lehetet az mint a börtön
2014. aug. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!