Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Szörnyen érzem...

Mit tegyek? Szörnyen érzem magam. Csalódást okoztam? Lent.

Figyelt kérdés

Egy hete beszéltem a szüleimmel. Elmondtam nekik, hogy úgy érzem nem szeretnek (egyrészt kiabálás miatt, csak azt tudják nézni mi az ami nem jó bennem, sértegetnek stb).

Beszélgettek erről hárman (anya, apa és tesó). Két napja tesó kiosztott, hogy kivan nyalva a seggem és hogy hogy mondhattam ilyet a szüleinknek (mert hogy pénzügyileg megálljuk a helyünket-nem vagyunk gazdagok-és hogy amúgy megvesznek nekem dolgokat, hogyha kérek).


Nagyon sokat gondolkodtam azt illetően, hogy elmondjam e egyáltalán a szüleimnek, hogy mit érzek. Eleve magányosnak, szeretethiányosnak érzem magam. Sokat sírok. Előfordult az is, hogy kárt tettem magamban illetve alkalmanként erős ,,vágyat,, érzek az iránt, hogy végezzek magammal.


Már megbántam, hogy beszéltem a szüleimmel. Azóta a testvérem szemébe sem merek nézni. Amint haza érek, rosszul lét fog el a bűntudattól. Hányingerem van kicsit, hatalmas görcsöt érzek a gyomromban és étvágyam sincs. Úgy érzem csalódást okoztam a szülőknek és az az érzésem, hogy ezek után pláne jobb lenne nekik nélkülem.


Szerintetek jó volt, hogy elmondtam a szüleimnek, vagy magamban kellett volna tartani?


2012. febr. 10. 20:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ráadásul mikor nővérem megkérdezte tőlem, hogy honnét szedtem én azt, hogy nem szeretnek, akkor két szót tudtam csak kinyögni, mert amúgy nem is érdekelte a válaszom.
2012. febr. 11. 17:28
 12/12 anonim válasza:
Jól tetted, persze!!! De a tesóddal valami nincs rendben! Nekem is volt már ilyenem!
2012. febr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!