Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy elenged anya? Hogy vezessem fel neki azt, hogy menni szeretnék én is?

Figyelt kérdés

A barátom és az Ő szülei tavasszal elutaznak 10 napra Londonba egy kicsit pihenni.Mondtam ma a barátomnak,hogy olyan kár,hogy én nem lehetek ott vele,mert imádom Angliát és Őt is,főleg azok utána,amiket mesélt Londonról.Ezután felvetette azt,hogy talán velük mehetnék.Szeretem a barátomat és nagyon szeretnék velük menni.Ráadásul a párom szüleit sem zavarnánk,mert Ő mindig külön szobát kap,így nem lennénk a terhükre.

Mondta a barátom,hogy nem is kéne kifizetnünk az út költségét,kifizetnék Ők,csak menjek velük(elég gazdagok,ezért mondta,de anya biztosan nem engedné,hogy ők fizessék az utamat,ezért talán kaphatnám ezt a szüleimtől a ballagásomra).

A barátommal 10 hónapja együtt vagyunk.

Anyának ezt hogy mondjam el?Szerintetek elengedne?



14L


2012. febr. 11. 17:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
14 évesen garantáltan nem engednélek el.
2012. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
14 évesen? hát tuti nem,engem naya 14 évesen nem engeedett sehova egyedül. nemhogy külföldre, főleg nem Londonba.. bármi bajod történik nincsenek ott a szüleid h segítsenek!!
2012. febr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem semmiképpen sem,14 éves kislányt,egyedül még este a városba sem engednék ki,nem hogy külföldre.Szerintem már az is durva hogy pasizol...
2012. febr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Bár én amolyan "modern" anyuka vagyok de azért 10 napra nem engedném el. :-)

Bár az a szerencsém hogy ő meg nem hagyna itt engem. :-)

Szerintem anyukád nem fog elengedni de értsd meg őt!

Ha nagyon szerelmesek vagytok és netántán úgy alakul hogy még sokáig együtt lesztek akkor akár elutazhattok Balatonra egy hétvégére vagy bárhova. Még várj ezzel egy kicsit!

35.N , nekem 15 éves a lányom :-)

2012. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Figyelj 14 éves kislány vagy,jobb esetben még az országban sem engednek el csakúgy utazgatni egyedül,szülők nélkül,nem hogy Angliába a barátoddal,nagyon fiatal gyerek vagy még,sőt szerintem a fiúzáshoz is,és nem értek azzal sem egyet,hogy együtt aludj a barátoddal..nem vagyok konzervatív egyátalán,de ezt a mostani "engedjünk meg mindent a 13-15 éves lányunknak és jó fejek leszünk" dolgot én nem támogatom.Figyelj majd 17-18 évesen meg endedik,hogy elmenjetek valamerre,ha együtt lesztek,és ne haragudj anyukádra ha nem enged el,Ő csak félt téged,és vigyáz rád.
2012. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy mindenki rendesen értelmezte a szöveget? Mert nem egyedül vannak, hanem a barátja szüleivel. Bár akkor is az a véleményem amit fent írtam is.
2012. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Igen rendesen értelmeztem,kedves "jó fej,modern anyuka",az hogy a barátja szüleivel van,az pont azt jelenti,hogy a szülei nélkül.
2012. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor például iskolával sem engednétek el? Mert én pont 14 évesen voltam pont 10 napot pont Londonban :D Sulival, haverokkal, 3 tanárral, szülők nélkül.
2012. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Attól még van velük felnőtt. :-)
2012. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

"Ráadásul a párom szüleit sem zavarnánk,mert Ő mindig külön szobát kap, így nem lennénk a terhükre. "


EBBÖL nekem egyenesen következik, hogy a kislány a barátjával lenne közös szobában, a fiú szülei meg egy másikban. EZT nem nevezném szülöi felügyeletnek.

2012. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!