Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » MIért iylenek a szüleim?

MIért iylenek a szüleim?

Figyelt kérdés

ma anyummal mentem a ruhaboltba, mert szerettem volna egy nadrágot. Próbálgatom őket, találok egy nagyon jó csőnadrágot (mert nekem egy sincs mert a nővérem naadrágjait kell hordanom) és nem is volt drága, jól is állt, pont az én méretem volt, erre anyám bejelenti, hogy ő nem vesz "harisnyát" és végül nem vettünk semmit. De olyan mérges lettem, hogy annak határa nincs. Zsebpénzem, sajna nincs hogy vegyek de amint lesz megveszem.

14/L


2012. febr. 28. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én elvből csak olyan ruhát veszek a gyerekeimnek, ami nekik tetszik (3 gyerekem van). Nálam csak a pénztárcám szab határt, sajnos egyre jobban, éppen ezért nem veszek olyat, ami nem tetszik és soha nem veszi fel. Ha már ruha kell, legyen olyan, amiben ő jól érzi magát. Nem nekem kell felvennem.
2012. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Mennyibe került?
2012. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint túl feszes volt? Biztos úgy gondolta, hogy túl kihívó, aggódik érted, ennyi.
2012. márc. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csőfarmert akarsz, szabasd be. Nekem mindig anyám hoz farmereket és mindig trapézt, mert hogy az olcsóbb, stb, és mindig házilag szabjuk be. Jobban is áll, mint a bolti, és ilyene tuti nincs másnak ~-~
2012. okt. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!