Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Úgy érzem, valami hiányzik....

Úgy érzem, valami hiányzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig tök jól megvoltam: tanulás jól megy, készülök a nyelvvizsgára, gitározok, festegetek, néha összefutok délutánonként a barátaimmal.

Most is ugyanebből áll az életem, eddig jól éreztem magam a bőrömben, de most valahogy enyhén szólva k.rva unalmas.

Elkezdtem pl sportolni, egészségesebben étkezni, hogy legyen ami leköti a figyelmem, de úgy érzem, mintha most "lappanganának" a dolgok. Tehát csak telnek a napok és semmi...Az a baj még, hogy mások is észreveszik rajtam, hogy kezdek kicsit befordulni, de senkivel sem vagyok olyan viszonyban, hogy tudnék róla így, nyíltan beszélni.

Tudtok valamit, ami kicsit felpezsdítené az agyam? Az az egy ötletem volt eddig, hogy felmegyek teljesen egyedül a hegyre és ott ücsörgök egy kicsit, amíg valami be nem ugrik...Ti tudtok valamit? Az őrület szélén vagyok.

Köszönöm!:)

14L


2012. márc. 3. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha azt már kigondoltad, hogy felmész a hegyre ücsörögni és gondolkodni, akkor tedd azt! :)
2012. márc. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Úgy lennék a helyedben...:(
2012. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Ülj le egy szép pénteki napon a számítógéped elé és estig fel se állj,maximum csak amikor vécézni,fürdeni,kajálni akarsz..minden programot mondj le,amit csak lelehet..:)

én mindig ezt csinálom,amikor ilyen 'semmilyenek' kezdenek lenni a napjaim.:D

16/L

2012. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2.: LIKE!

Kérdező: Kamaszodsz, drágám, nagyon jól tetted hogy kerestél más elfoglaltságot magadnak, de ebben a korban tök normális, hogy többet akaszt egyedül lenni. Jön a jó idő, sétálj sokat, járj el úszni, álmodozz, készülj a középiskolára (ha még ált. isk.ba jársz).

Ha végképp úgy érzed, nem stimmel valami, pár hétig szedj Magne B6-t, az tuti segíteni fog.

2012. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szükséged lenne valakire, akit szerethetsz? Egy fiúra? Nem titok, kamaszodsz, most kezdesz oda érni, hogy igényelnél egy párkapcsolatot is esetleg. Velem ez volt. Teljes volt az életem, kerek, de üres. Nem érzed, hogy jajj de jó lenne ha lenne... ? (nem írtad hogy lenne valakid)
2012. márc. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Mikor a kérdést olvastam, egyből az ugrott be, ami az előzőnek! De ne próbálj meg csak azért bepasizni mer uncsi, abból ugyse lesz semmmi. de ha teccik valaki, próbálj vele összejönni. Keress valami koncentrácót igénylő sportot,ami leköti az agyad !D


13/L

2012. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az nem megoldás hogy keres valakit maga mellé, és magához láncolja, mert úgy érzi hogy "valami hiányzik". 13 éves gondolkodásmódra ne hallgass.
2012. márc. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem úgy értettem, hogy fogjon egy pasit, csak mert unatkozik. Csak hogy adjon esélyt magának mindenképpen, hátha van valaki aki ki tudja színezni a hétköznapjait.(:


Amúgy jó ötlet az olyan sport is, ami leköt. Én táncolni is elkezdtem mikor hasonlóan éreztem maga, sőt, mindenféle szakkörre is mentem, valahogy kellett, hogy le legyek kötve.


03-05 19:24-es voltam.

2012. márc. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem arra írtam amit te írtál, hanem az utánad következő íróra :)
2012. márc. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát, köszi, a pasifogás egyrészt nagyon nem az én világom, másrészt itt normális hím egyed már nem volt egy ideje:D

Tehát marad a sportkeresés:)

2012. márc. 9. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!