Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Megengednétek a 16...

Anyukák! Megengednétek a 16 éves lányotoknak, hogy két APRÓ tetoválása legyen?

Figyelt kérdés

Tényleg, nagyon-nagyon apró.

Két betű lenne csak, két olyan ember nevének kezdőbetűje, akiket nagyon szerettem, és sokat jelentettek nekem.

Word-ben 11-es betűméret nagyságú.

Az egyik a kulcscsontomra kerülne (jobb oldalra), sötétpirossal, a másik a bal kezemen a hüvelykujjam alá egy kicsivel, feketével.

Sokat gondolkoztam rajta, hogy biztosan szeretném-e, mert örökre szól, de biztos vagyok benne.


Csak nem tudom, hogyan vezessem ezt fel anyukámnak.

És természetesen a zsebpénzemből fizetném, erre gyűjtök már hónapok óta.


Köszönöm a válaszokat!


16/L


2012. márc. 17. 12:10
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
57%
Megengedném. Bár fiam van, de ha egy napon azzal áll elém, hogy tetkót szeretne, azt mondanám, hajrá :) Nincs ezzel semmi bajom.
2012. márc. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Egyrészt, mert 18 éves korodig még lehet változik az ízlésed, és mást csináltatnál, másrészről pedig, mert látható helyen van. Sok munkahelyen kizáró indok a látható helyen lévő tetoválás. 18 éves korod után azt csinálsz, amit szeretnél ilyen szempontból, de addig nem.
2012. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:

De mit mondjak anyunak?

Csak álljak elé, hogy " Anyu, szeretnék két tetoválást."?

Ez nagyon sokat jelentene nekem, nagyon félek, hogy nem engedi meg. Mert utánanéztem, és 18 év alatt beleegyező nyilatkozatot kell kitöltenie, és ott kell lennie amikor csinálják...

2012. márc. 17. 13:14
 14/49 A kérdező kommentje:
#12: Írtam már, de azért leírom még egyszer. Amilyen kicsik lennének, egy csepp alapozóval vagy egy kis korrektorral láthatatlanok lennének. Ráadásul a sminkelés a hobbim, tudom, hogyan kell eltüntetni amit nem akarom, hogy mások lássanak.
2012. márc. 17. 13:16
 15/49 anonim ***** válasza:
59%

szerintem a kitalált helyek nem jók

gondolj bele elmész egy bankba dolgozni, nyáron egy nyitottabb ruhát nem vehetsz fel

2012. márc. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
#15: Mint írtam már többször, EL. TUDNÁM. TÜNTETNI., ha olyan helyre mennék dolgozni.
2012. márc. 17. 13:22
 17/49 anonim ***** válasza:
81%

"Egyrészt, mert 18 éves korodig még lehet változik az ízlésed, és mást csináltatnál,"


Kedves válaszoló! Az ízlés akár 30 éves korban is változhat. A 18. szülinappal nem kapunk "egész életre szóló ízlést"



"másrészről pedig, mert látható helyen van. Sok munkahelyen kizáró indok a látható helyen lévő tetoválás."


Kedves válaszoló!

Csuklóra karóra, testre ruha, ujjra gyűrű, stb. stb. Kreatívnak kell lenni, ennyi.

2012. márc. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy nem tudnám eltüntetni, ha muszáj lenne. Azt meg tudnám oldani. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan álljak az anyukám elé ezzel a kéréssel. Mert hiába én fizetem, neki alá kell írnia egy beleegyező nyilatkozatot, és ott is kell lennie velem, amikor csináltatom.
2012. márc. 17. 13:53
 19/49 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, sokféle megoldás erre nincs, csak az odaállsz és megmondod. Mi mást lehetne tanácsolni? ELéállsz és elmondod. Ennyi, más mit lehetne?
2012. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
100%

Kedves válaszoló! Az ízlés akár 30 éves korban is változhat. A 18. szülinappal nem kapunk "egész életre szóló ízlést"


Természetesen :) Viszont 18 éves koráig a szülő a felelős. Ha 18 éves kora után csináltatja, akkor is megbánhatja, viszont utána nem a szülő felelőssége, hogy miért engedte meg. Ezért mondom én, hogy nem engedném meg. 18 éves kora után azt csináltat, amit akar, 2 évet ki tud várni.

2012. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!