Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengedjem a 16éves (nyáron...

Elengedjem a 16éves (nyáron tölti be a 17-et) lányomat a Balatonra a barátaival együtt?

Figyelt kérdés
4-5 napról lenne szó.Bízom benne,de természetesen nagyon féltem őt.

2012. márc. 20. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ milyen a társaság, hova mennének, felnőtt lenne e köztük stb. Ha őszintén tudtok beszélgetni és megbízható, akkor én talán elengedném. Mondjuk ehhez még kell info.
2012. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mindenképp, ha nem engeded el azt közvetíted felé h nem bízol benne, gyerekszámba veszed
2012. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem elengedtek. Nagyon jó volt. De ismerte anyukám a társaságot, kedvelte őket. Nagyon örültem, hogy kicsit felnőttebbnek érezhettem magam így, hogy magunk intéztünk mindent.
2012. márc. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

engem elengedtek annyi idősen 3-4 napra 2 barátnőmmel, akiket ismernek a szüleim, és tudják, hogy normális, megbízható lányok, nem azok a vadul partizó típusok.

nem történt semmi gond a Balaton nem egy túl veszélyes hely.

2012. márc. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem is elengedtek anno, bár igaz a nővéremel együtt... Bár őszintén szólva inkább neki kellett a testvéri felügyelet! :P Amúgy apu levitt kocsival és haza is hozott, így legalább tudta hol vagyunk, mi meg kényelmesen leutaztunk.
2012. márc. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nem tudom,engem 18 évesen engedtek el először egyedül a barátaimmal a Balatonra

ha ismered a barátait,tudod hol lesznek,jól tanul,megbízható akkor elengedném,persze mindennap fel kéne hívnia,hogy tudjam minden rendben

2012. márc. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 wiwwien válasza:
Szerintem engedd el,igaz hogy még 16 éves vagyok,nemsokára 17.Tavaly kérdeztem meg anyától,hogy le-e mehetek Balatonra.Nem engedte meg,de nekem anyával nagyon jó a viszonyom,olyanok vagyunk mint 2 barátnő.Tudom hogy le fog engedni,mert ismer,és bízik bennem,meg persze nem azért mennék Balatonra,h szétb@szassam magam:) Engedj le nyugodtan,főleg ha bízol benne,nem fog olyat tenni,amiről tudja,hogy te nem örülnél neki.Én legalábbis így vagyok vele:)
2012. márc. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem ilyen idősen leengedtek Balcsira meg egyszer Pestre fel. De az is úgy, hogy elég vegyes korosztály vagyunk. Tehát voltak köztünk olyanok akik túl voltak a 20 on és anyáék ismerték és tényleg tudták hogy amúgyis megbízhatóak és vigyáznak rám. /bár mondjuk ott bírtam magamra felügyelni de úgy ez megnyugtatta őket/ De mondjuk nekünk pest 120 balcsi 240km/.


Mellesleg rólam tudni kell hogy elég akaratos vagyok és nehezen kezelhető, de úgy összeségébe teljesen ok mindenem. /akaratosság: ha fejembe veszek onnan senkisem veri ki nehezen kezelhető: van hogy felidegesedek és nehezen nyugszok le/

2012. márc. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Lesz velük felnőtt és megbízom benne.A napi egy telefon nélkül nem engedném el az 100%.

köszönöm a válaszokat(:

2012. márc. 22. 23:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha felnőtt is lesz,akkor szerintem igen!
2012. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!