Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti engednétek a 17éves lányoto...

Ti engednétek a 17éves lányotoknak hogy a barátjánál aludjon, akivel már 9 hónapja együtt vannak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 21:06
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:
91%
csupán a nagyszülőkre kell gondolni. Nekik a kézenfogva séta is tiltott dolog volt. És a szex meg pláne tabu, akár csak a téma, tehát felvilágosítás is hiányos volt. Mégis nem egy olyan nagyszülő van, ahol a gyerek csupán tizenévvel fiatalabb... :)
2012. márc. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
91%
igen!
2012. márc. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 -Pimpike- ***** válasza:
96%
Igen engedném.Anyám nagyon utálta a barátomat eltiltani nem mert tőle viszont nem engedte meg hogy nála aludjak. Ezt egész egyszerűen megoldottuk a szüzességemet napfényes délután veszítettem el majd este nyolcra haza mentem mint a jó kislányok:DDD
2012. márc. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Itt szinte minden válasz pozitív volt,pedig nem erre számítottam.

A szüleimmel nem jó a kapcsolatom, szinte mindentől tiltanak. Szerintem nem is ismernek eléggé, hisz ha ismernének,bíznának bennem. Mindenhez gyereknek tartanak még, főleg a baráthoz, az ottalvásról ne is beszéljek. Az én példám kb. olyan mint az utolsó válaszolóé, ami nagyon elkeserít :///

2012. márc. 24. 18:47
 15/37 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Mutasd meg a szüleidnek ezeket a válaszokat,hátha megenyhülnek!

Sok sikert!

2012. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
tuti igen, 18f vagyok, gyakorlatból mondom minden szülőnek hogy sajnos amit tudnak az max 10%a a valóságnak pl bulik, barátok, barátnők terén. ha akar azt tesz amit akar. mondom én aki elég hajmeresztő dolgokat műveltem pár éve szüleim leghalványabb sejtelme nélkül. kísérletezések, iskolában órák skip elése az iskola körüli erdőben, csempészés,(nem dohányoztam akkor, most se cigizek ezt rólam az összes tanár tudta, akikről meg tudták hogy nagyban azokat átkutatták suliba menet reggel én meg be tudtam vinni 10-15 ember cuccait gond nélkül) stb ezeket mára kinőttem de megmaradt az hogy bármi titkolható. kb cuccaim 30%a illegál az ő szemükben, bulikon amit ők gondolnak az a valóság 10%a szóval nagyon könnyű álcázni bármit. de mondjuk a barátját sem ártana ismerni.
2012. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, am meg ha szülő lennék én a gyereket nem a stabil párjától hanem annak hiányában egy egy véletlenszerű alkalomtól félteném de az meg nem tudni mikor üthet be szóval szerintem ez jobb is .
2012. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Hiába akarnám megmutatni neki a válaszokat, már attól is kiakadna miről van szó és ismerem eléggé, meg sem nézné...

Azt hiszem ebbe már bele kell törődnöm sajnos. :(

2012. márc. 24. 21:05
 19/37 anonim válasza:
A "megengedés" vagy "nem megengedés" nem jelent megoldást, megfelelő módon nevelni, felvilágosítani kell a gyereket és kellő időben.Napjainkban mind korábban kezdik a sexet a fiatalok és ha kellő nevelés, ismeretek és felvilágosítás hiányában nehéz helyzetbe kerülnek az az egész jövőbeni életüket tönkre teheti.Persze nem csak a lányokról van szó.
2012. márc. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
96%
70 év feletti nagymama vagyok. Szívesen látom vendégül az unokáimat a barátjaikkal együtt. Ha úgy adódik, akkor éjszakára is. 17 év felettiek (nem sokkal, hosszabb partnerkapcsolataik vannak), hogy mi volt az ÉN IDŐMBEN,az már ma nem irányadó. Mindent megteszek, hogy az unokáimat ne taszítsam el magamtól, szükségem van a szeretetükre, a barátjaik szeretetére. Tudomásul kell venni a mai időket. A tiltás nem vezet sehova, hiszen vannak a "nappalok" is.
2012. márc. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!