Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves lányok, akiknek még...

14 éves lányok, akiknek még nem volt barátjuk, nálatok ez "hogy van"?

Figyelt kérdés

Most ezek a kérdések inkább a sulin kívülre vonatkoznának, amikor buszon, villamoson, étteremben, stb akárhol vagytok, egyedül, családdal, vagy barátokkal, mennyit szoktatok flörtölni, és milyen korú pasikkal?

Engem amúgy mindenki 16-17 évesnek néz, úgy hogy alig hordok sminket, és én 30 évesekig simán elmegyek egészen a korosztályomtól kezdve..persze ez csak néhány mp vagy több de attól még én nagyon élvezem.. és nem kérek olyxan válaszokat hogy hú majd az egyik elvisz és akkor majd megbánom mert tudok magamra vigyázni.

Ti hogy vagytok ezzel? Hogyan álltok az ismeretlen férfiakhoz, fiúkhoz? Én mindenkit megnézek :P amúgy barátom még nem volt meg semmi komoly

14l


2012. márc. 25. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Mindenki azt gondolja, tud magára vigyázni. Legyen így, de azért tudd, hogy egy 30-as, főleg, ha nagyobbnak néz, nem fog a korodnak megfelelően kezelni, és esetleg megvár a kijáratnál, hogy megkapja, amit szerinte a flörttel ígértél. Szóval óvatosabban a felnőttekkel.
2012. márc. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem 14 évesen ne csak magadra gondolj, hanem a 18 év feletti férfiakra is. Nem kis gondba keverheted őket ha több lesz mint flört...Egyébként teljesen természetes ha élvezed, hogy tetszel a férfiaknak, de nagyon kétélű dolog. Szemezni bárkivel lehet, de szerintem "komolyabban" először a saját korosztályodból építs kapcsolatokat. Az egészséges lelki és szexuális fejlődéshez meg kell lenni a lépcsőfokoknak, át kell élned, és ha valaki már ezeken túl van (ahogy az előttem szóló is írta) nem biztos, hogy "egy hullámhosszra"tudtok kerülni.

Bárkivel szemezhetsz, flörtölhetsz, de egy férfi (aki már nem fiú) lehet, hogy oda is fog menni hozzád és talán többet szeretne. Találd ki mit fogsz neki mondani, ha te semmit nem akarsz anélkül, hogy kellemetlen helyzetbe hoznád magad és kiröhögnének. Viszont ha többet akarsz jusson eszedbe amit az elején írtam burkoltan a lilomtiprásról, aminek jogi vonzata van.

2012. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

30évesekig.. Én szeretek felnőttekkel flörtölni. Ez van. Lehet nem helyes, de nem tehetek róla. :/

16/L

2012. márc. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az első barátomat úgy tervezem hogy ha most összejönnék valakivel akkor az az illető olyan 16-17 éves legyen..
2012. márc. 25. 17:13
 5/7 anonim ***** válasza:

én nem flörtölök,de ha egy cuki fiú rám mosolyog, visszamosolygok. és ha látom rajta,hogy 18-nál több, akkor inkább fintorgó fejet vágok,és elfordulok,mert nem szeretnék ciki helyzetbe kerülni.

elég sokszor utánam néznek, én mosolygok egyet,mert örülök neki. :D pedig koromnak megfelelően öltözködöm :)

14L

2012. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát elég érdekes a kérdés. Az, hogy tudsz magadra vigyázni, az jó, persze amíg nincs baj, addig mindenki ezt mondja magáról, mint ahogyan én is. Persze a flörtből elég komoly dolog lett, sajnos rossz értelemben, és itt tartok;

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__2..

Szóval én konkrétan félek a fasziktól, és utálom is őket. Nem mondom, hogy ne pasizz, de azért normális kereteken belül, ne kövesd el azt a hibát, amit én is, és tényleg módjával.

15/L

2012. márc. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nos,nem flörtről beszélek,csak ha megnéznek olyanok az utcák akik nem tetszenek,akkor menetirányba fordítom a fejem,és nem pillantok rájuk,hagyjanak békén a 35-nél idősebb pasik,komolyan....

akik meg cukik,azokkal tartom a szemkontaktust.:D buszon pl. volt egy nagyon helyes,cuki csávó,lekezdtem stírölni,akkor nem figyelt rám,de amikor nem néztem rá,már egyből elkezdett nézni...érdekes volt.:D

2013. máj. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!