Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoknál a csajoknál akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknál a csajoknál akiknek sok fiú barátjuk van honnan lehet tudni hogy mi az ami még csak mint havernak szól vagy ami már több?

Figyelt kérdés

A kérdés kicsit nem egyértelmű, szóval megpróbálom megfogalmazni. Van egy csaj ismerősöm, sok fiú haverja van, nem okos neki gondot az ölükbe ülni vagy velük aludni, nem fekszik le velük vagy bármi, de elég közel engedi őket magukhoz. Én is egy ilyen srác voltam, azt hittem ez több számára, de rá kellett jönni hogy ez neki a normális.

Még is akkor honnan lehet tudni hogy többet akar egy ilyen lány? Tökre úgy érzem mint ha hülyét csináltam volna magamból :S


2011. aug. 24. 22:43
 1/5 anonim válasza:

Nem csináltál hülyét magadból, mert a csaj 1 ribanc csak. :)

Majd figyeld meg, hogy 1-2 év, s majd húzogatják is.

2011. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
egyetértek maximálisan 404 válaszával :D
2011. aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
100%ig biztos vagyok benne hogy nem ribnc és nem is lesz az.
2011. aug. 24. 22:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Nékem fiú haverjaim és barátaim vannak, egyetlen egy lány barátom van, akivel társalogni szoktam, a többi beszélgető partnerem mind hím nemű, mert a nő neműekkel valamiért nem értem meg magam és nincs sok közös témánk.


Én nem ülök az ölükbe, e simán adok nekik puszi,t ölelem meg őket, vagy cirógatom a buksijukat. Úgymond szeretem őket szeretgetni, mert többnyire szeretethiányosak, és a mai világban nehéz normális nőt találni, osztán úgy vagyok vele, hogy nekem nem esik nehezemre egy kis szeretetet adni nekik.


Nálam is van pár olyan fiú, aki mellett simán tudok aludni, mert biztos vagyok benne, hogy a kettőnk közötti kapcsolat egyáltalán nem olyan vonalon halad, mint azokkal, akiktől valami komolyat is szeretnék.

Ezzel természetesen ők is tisztában vannak, mert velük ezt előtte egyeztetem, illetve ha nem akarják megérteni, hát betöröm az orrukat. ^.^


Az, aki ÚGY jelent nekem valamit, és szeretnék tőle többet is, amellett nem tudok nyugodtan aludni, mert folyamatosan jár az agyam.


Amúgy véleményem szerint a beszélgetésekből.

Nem azokból amikor az asztalnál ültök csoportban és mehet a flörtölgetés meg a beszólogatás, hanem amikor kettesben beszélgettek.

Hívd el kettesben valahova és hosszasan beszélgessetek. Próbálj meg olyan témákról beszélgetni, amik talán kínosak lehetnek vagy amilyen téren titkok lehetnek, és figyelj oda, hogy elmondd el neked valami olyat, amit másnak nem, vagy csak a nagyon közeli barátainak.


Ezt szerintem legjobban az idő mondhatja meg, mert a haverok listája változik, a barátok maradnak és azok akiktől akarunk valamit. Mert azt magunk mellett tartjuk, ez egyértelmű.

2011. aug. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy olyan lány akiről írtál nem ribanc. Ha olyan, aki mindig mindenkivel jóban van, azzal aki nagyon tetszik neki másképp viselkedik, nem fekszik vele be egy ágyba, nem igazán tudja hogy kezelje a helyzetet, néha olyan mintha kevesebbet is keresné a társaságát... szóval furán viselkedik, nem úgy mint a többiekkel akikkel elhaverkodik, mert abban nincs semmi kockázat...
2011. aug. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!