Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szivatások ápr.1-jére?

Szivatások ápr.1-jére?

Figyelt kérdés
L/12 vagyok, és a családomat akarom vhogy megszivatni, ezért ne durvákat és undorítót, de ütőseket írjatok, légyszi! Köszi :)
2012. márc. 27. 21:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A sós kávé nem igazán jó sztem, azzal a másnaposokat szokták hánytatni... :D

Viszont amit az első mondott, az nagyon jó (wc + fólia), tuti kipróbálom! :D

Vagy tegyél a székek alá dióhéjat, és ha vki ráül, olyan, mintha összetörne a szék. :) (Elképzelem, ahogy mindenki hirtelen felugrik...)

Vagy műpókokat, műcsótányokat tehetsz a lakásban néhány helyre, ajánlom a hűtőt, és a párnát! :D

Esetleg még a TV hátuljából kihúzhatsz pár kábelt, ha értesz hozzá, így nem lesz hang, vagy éppen kép, anyum nagyon pánikos volt egy ilyen helyzetben, pedig akkor véletlenül húzódott nálunk ki. :D

Na remélem segítettem, aztán írj, miket csináltál, és hogy reagáltak a családtagok. :)

15/L

2012. márc. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 zsoltiBMX válasza:

kend be a kilincseket vajal,mezel,vagy zsirral


kicsit csavard ki az osszes egot huzzd ki a tv-t a gepet stb.ja meg a huttot is es azt fogjak hinni hogy aramszunet van

2012. ápr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Sziasztok. Én az összes órát átállítottam a házban, természetesen mindet más időpontra. Garantált a röhögés...:D
2012. ápr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
önts a tejbe egy kis citrom levet :D
2013. ápr. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
a tesómék tampont raktak a kréta helyére... a tanár már kicsit idős volt, és nem vette észre, és nem értette, kiért nem fog... meg az ajtó felé raktak egy dobozt, és telerakták tollakkal (amivel írnak...) és amikor bejött a tanár rázúdult az egész, viszont beírást kaptak.
2014. márc. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!