Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit mondjak? Mindenki azzal...

Mit mondjak? Mindenki azzal zaklat, hogy mit kérek ballagásra, de nincs ötletem.

Figyelt kérdés

Júniusban ballagok a 8.-ból és mindenki kérdezgeti már,hogy mit vegyenek,mit szeretnék.Semmi ötletem nincs,ezért megkérdeztem az osztálytársaimat,hogy ők mit kapnak.Általában iPad,iPhone,notebook,pénz volt a válasz.Nekem már ezek vannak és pénzre sincs szükségem,mert anyáék mindig megveszik,amit szeretnék/adnak pénzt.

Az egyetlen dolog,amit szeretnék,az egy Vespa.De anya azt nem engedi :S



Tudnátok tanácsot adni,hogy miket kérjek(ár nem számít)?Ti mit kértek/kaptatok?



2012. ápr. 5. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ha az ár nem számít akkor most divatos ékszereket.


Pl Thomas Sabo vagy Svarowski, vagy Pandora ékszereket, amik fiatalosak, jólnéznek ki és egy kicsit sem kerülnek kevésbe. Söt ehhez még karácsonyra más ünnepekre is tudsz mindig új bizgentyüt kérni.

A másik meg egy új órát, ha 4 órád van az is divat kérdése melyiket veszed éppen fel.

2012. ápr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ékszert kaptam a ballagásomra, mert az időtálló emlék. A testvérem fényképezőgépet kért, mert az hasznos. Ha nem kell semmi, esetleg kérj valami szimbolikus dolgot, pl. közös családi ebéd valami jó helyen, vagy utazás. Vagy kérj pénzt, és tedd be a bankba, hogy elkezdjen kamatozni, és érettségire már autót vehess belőle :)
2012. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
kérj "boritékot" és mondd el nekik, hogy egy nyaralásra fogod költeni. élményt ajándékozni jó:)
2012. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
ez hülyeség, ha nem tudsz mit kérj akkor az a legegyszerűbb ha pénzt kérsz :)
2012. ápr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt,hogy az általános iskolát nem nagy dolog elvégezni,ezért felesleges bármi drága ajándékot adni érte,majd az érettségikor,meg a diplomaosztókor,mert azokat azért már annyira egyszerű.Ha nem 6.ba mentem volna el anno,hanem ballagtam volna nem lett volna pofám semmit sem kérni,mert nem hiszem hogy egy általános iskola elvégzéséért agyon kéne jutalmazni valakit,az alap,mint az ovi.
2012. ápr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
*azokat nem annyira egyszerű,sőt sokszor nehéz
2012. ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én utazást kapok. :) 14L
2012. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!