Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, a ti sulitokban...

Kamaszok, a ti sulitokban van/vannak olyan lány/lányok, aki/akik nagyon népszerũ/népszerũek, mindenki isneri őt/őket?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen az a lány/milyenek azok a lányok? Mitõl népszerũ/népszerũek?

Olyanra gondolok, mint pl. a Gossip Girl-ben Blair Waldorf vagy a Bajos Csajokban a plasztikok élükön Regina George-dzsal. :D 15/L


2012. jan. 24. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Tavaly a tavalyi 8.-sok közül meg tudtam volna nevezni embereket, most nemigen tudom hogy az alattunk lévők kiket ismernek, kiket emlegetnek "nagyokként", mert én is osztály-tag vagyok. De amúgy a suliban szerintem én, és még 1-2 csaj van, akit szinte mindenki ismer.

Ugye mi általános iskolások vagyunk lés a 8. osztályosokra mindig nagyobb figyelem hárul, mert ők " a nagyok ".

A kisebbek észreveszik az erősebb nagy kamasz vagány fiúkat meg a szép lányokat..

de az osztályba senki se olyan nagymenő hogy pasizik/csajozik, cigi, alkohol,bandázás.. előző 8.-sokközül voltak sokan, most nemigen.

2012. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Vannak hát...

Pont azok, akik minden suli után elmennek cigizni, meg sörözni (amúgy lányok), a tanároknak kapásból visszabeszélnek, már az ötezredik figyelmeztetésüket szedik össze, épphogy kettesek lettek. Ennyiből talán van elképzelésetek róluk...

És meg ki sem tűnök a stréber fejemmel. :) De nem is bánom. :) Majd meglátjuk, 10 év múlva ki nevet. Ők, vagy én? :)

2012. jan. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
vannak..:3 pl.:én és hát fogalmam sincs. mondták már hogy jó a stílusom vagymi.xd :ooo
2012. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 marcsi01 ***** válasza:
Persze, mindenhol jelen vannak az én sulim sem kivétel, itt úgy 4-en vannak annyira nem pláza cica stílusúak, nekik van jó hírük, és vannak a hírhedtek ők úgy öten vannak, köztük én is, nem kell olyanra gondolni, hogy drogozunk, cigizünk meg alkoholisták vagyunk, csak egyszerűen vannak olyan momentumaink amitől hírhedté váltunk mint pl: amikor témazárót írtunk németből és szó szerint körbejártak nálunk a dolgozatok, egymáséit írtuk meg, néha az ebédlő mögött tartunk "ketrecharcot" elkezdünk verekedni és fogadásokat kötünk a többiekkel, így sokféle cuccot nyertünk már a legérdekesebb egy félig megrágott banán volt (beépített ember RULES). Tehát ne aggódj soha nem szabadulsz meg a népszerű emberektől, Úgyhogy csak ajánlani tudom, hogy legyél te is az. 14/L
2012. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak ám, egy négyfős klikket alkotnak, közülük is ketten a leginkább kiemelkedőek. Mondanom sem kell, mivel sikerült kivívniuk a "tekintély"... Hétvégente összeülnek bagózni/vízipipázgatni, suliidőben képesek estig bandázni, havi 2-3 alkalommal a sárga földig lerészegedve, félig-meddig öntudatlan állapotban vergődnek a lakótelepi aszfalton, gyakrabban váltanak pasit mint zoknit, sokat sejtető kiszívásnyom díszeleg a nyakukon és hasonló cukiságok. Mivel tiltott a gyümölcs, imponáló cselekedet leszakítani és harapni belőle.

Jómagam a "különc csaj" szerepét töltöm be, sokan (vagy legalábbis nekem megfelelő mennyiségűen) kedvelnek ettől függetlenül, nincs bajom az imidzsemmel, nem vágyom a fent említett leányzók életstílusát való követésre.

2012. jan. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sokan mondták már rám hogy én vagyok a suli legnépszerűbb embere, de ezt sosem hittem el a mai napig.. történt, hogy ebédnél mindenki azt akarta hogy mellé üljek, és hozták a lépcsőn a cuccaimat is.! :)

Jól esett természetesen, de nem tudok ennyi helyen lenni egyszerere, ezt meg is mondtam nekik, és azóta a sarkamban vannak -.- :/

2012. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!