Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Nagyon nagyon...

Mit csináljak? Nagyon nagyon félek, nem tudom mi van! 14l

Figyelt kérdés
Arra keltem, hogy a szüleim veszekednek. De nem olyan szokásos marakodás, anyu csapkodott, apu meg sírva csapta be az ajtót. Annyit vettem ki, hogy apunak lehet, hogy amputálni kell a lábát...Nem mentem még ki a szobámból és nem merek rákérdezni...Mit csináljak? Nagyon félek!!
2012. ápr. 6. 06:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szerintem menj ki, és kérdezd meg. A család része vagy, tudnod kell, hogy mi a baj.
2012. ápr. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem is tudnod kell róla, főleg ha egészségügyi probléma akkor az téged is érint.
2012. ápr. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mus musculus ***** válasza:
100%
Én is puhatolóznék a helyedben (ahogy tettem is sok-sok éven át). Nem muszáj egy "Na, azonnal teregessétek ki a szennyest!" felkiáltással indítani, de azért egy "Történt valami, amiről tudnom kéne?" nem borítana ki senkit szerintem. Nem kell félni, hisz' bármi van, az nem a te hibád és különben is jogosan teszed fel a kérdést a család tagjaként, velük egy levegőt szívóként.
2012. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
na megkérdezted?
2012. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem...és hát veszélyben van mindkettejük állása, apu meg még megy orvoshoz, nem tudni semmit.
2012. ápr. 6. 17:24
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A felnőttek élete nagyon stesszes és ezt a feszültséget sokszor egymáson vezetik le. Ez nem jelenti azt hogy már nem szeretnék egymást. Biztos vagyok benne, hogy a te szüleid is ki fognak békülni hamarosan, és minden rendben lesz.
2012. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!