Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, nagyon félek...

Mit csináljak, nagyon félek az egyetemtől?

Figyelt kérdés

A pesti orvosi egyetemre szeretnék menni, de nagyon félek, mert dadogós vagyok. A nevemet is csak nagyon nehezen tudom kimondani, szerintetek valahogy tudok majd boldogulni egy 6 éves egyetemen, dadogással?


18/F


2012. febr. 4. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
A dadogásnak semmi köze a tanulási teljesítményedhez, szóval ne parázz. Mert minél jobban izgulsz, annál jobban dadogsz, és annál idegesebb leszel. A stressz viszont már ronthat a memóriádon.
2012. febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

én is féltem, én is dadogok. de nálam vlsz pszichés eredetű mert idegen nyelven (angol, olasz) nem dadogtam.

egész középsikola végéig mindig kiközösítettek meg szekáltak, és csúfoltak is emiatt és annál rosszabb lett.

viszont az egyetemen senki sem bántott érte, a tanárok se tettek megjegyzéseket, úgy kezeltek mint a többieket.

az egyetem eddig a legjobb hely ahol voltam :)

ne aggódj, szerintem neked se lesz problémád!

2012. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemre mész?Orvosira?Szerintem nem lesz belőle gondod.
2012. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!