Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

[link]


Engem nagyon megfogott ez a kép.. Én is kamasz vagyok, egy 14 éves lány, és nagyon nem tetszik ami mostanában van.. Az iskolában, az utcán és mindenhol egyfolytában a versengés.. Ha valakinek nincs kerete megvenni a legdrágább, leg"menőbb" ruhákat, cipőket, órákat, és nem henceg egyfolytában Facebook-on, akkor már nem is létezik, kiközösítik, és megkeserítik a hétköznapjait.. Ha valaki meg éppenséggel van pénze hogy megvegye a drágább dolgokat, és szeret divatosan öltözködni, viszont nem szeretne lesüllyedni az ő szintjükre, hanem inkább más társaságot keres (mint én) akkor egyből csicska, ribanc, p**sa.. (bocsánat a kifejezésért, de tényleg ez van.. elmegyek a folyosón a barátnőmmel és mindenhol lehet hallani hogy miket mondanak ránk.. ) Senkinek nem ártottunk.. Ez az egyik. A másik a kilók méregetése.. Mi van itt emberek?! Lehet túldramatizálom a helyzetet, de nekem ez nagyon nem tetszik.. Mostanában teljesen magam alatt vagyok, és sokat sírok.. Elegem van..


Köszönöm hogy elolvastátok :)) Értelmes válaszokat kérnék ;D


(a másik.. mostanában felraktam magamról több új képet facebookra, többet vagyok fent, és több mindent rakok ki.. és furcsa módon több ember is sokkal barátságosabban tekint rám.. szánalmas :DD)


2012. ápr. 7. 12:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az előttem szólok jól összefoglalták a dolgokat, de azért én is kifejteném a véleményemet. :)

Egész egyszerűen próbálj jó társaságot keresni, hidd el, vannak még olyan emberek, mint mi. 2 évvel ezelőtt én sem gondoltam volna, de vannak! Az osztályba én is csak pár emberrel szoktam beszélgetni, ezért a többiek már rámaggatták a csendes, de vesélyes, ha beszólnak titulust, így békén hagynak, de a hátamnak kibeszélnek. Egészségükre! Viszont más társaságokban én vagyok a folyton dumálós kiscsaj, viccesnek és eléggé vadnak tartanak, pedig nem sminkelem magam(csak szempillaspirál), hajam sincs befestve, káros szenvedélyeim sincsenek stb. Köztük érzem jól magamat, és szinte mindegyikük más suliból van. Ha megtalálod a társaságodat, jól el lehet viselni őket, majd nevetsz te is rajtuk 10 év múlva. ;)


17/L

2012. ápr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!