Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a 15 éves lányodat...

Elengednéd a 15 éves lányodat egyedül Pestre?

Figyelt kérdés
A barátom messze lakik tőlem (már jó ideje járunk, régen ő is ott lakott ahol én) és szeretnénk találkozni. De ő se tudd haza jönni, és én se tudok lemenni hozzá mert majdnem egy nap mire oda érünk. Felvetette az ötletet, hogy találkozzunk pesten, ő úgyis sokat jár fel, ismeri pestet.És a keresztmamája ott lakik, szóval lenni is hol aludnunk. Anya is ismeri a fiút, már sokat volt nálunk, a családommal is jóba van. Apának már mondtam ezt, nem igazán örült neki, de bele egyezett. Anyának még nem mertem elmondani, és mivel ő a gondviselőm neki kell döntenie. Arra lennék kíváncsi hogy más anyukák hogy látják ezt.
2012. ápr. 14. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Attól függ. Ha ismeri a fővárost, mert mondjuk az egyik nagyszülő ott él, és rendszeresen hosszú időt tölt ott, akkor igen. Ha még sosem volt ott egyedül, akkor nem.
2012. ápr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem vagyok anyuka, de nem engednélek el egyedül Pestre, sajnálom... Csak úgy, ha valaki ismerős elmegy veled.
2012. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
49%
Engem nem engedtek volna el a szüleim ennyi idősen és én sem engedném el a gyerekemet. Hány éves a barátod, ha megkérdezhetem?
2012. ápr. 15. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem. És egy 15 éves kislánynak még nem kell, hogy barátja legyen, olyan pláne, akivel ott is alszik valahol, valakinél (még ha rokonnál is) egy idegen városban...
2012. ápr. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Vicces, hogy egyes szülők hogy féltik "Pesttől" a gyereküket. Mintha valami mumus lenne :))))
2012. ápr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem tökmindegy, hogy Pest, Szolnok vagy Csajágaröcsöge: egy 15 éves kislány ne mászkáljon egyedül. Pláne ne a pasijához. És végképp ne aludjon ott.

Pontozzátok le ezt is.

2012. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Egyébként 17 éves.
2012. ápr. 15. 17:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem engedném el,de egy városba sem egyedül,pláne nem a barátjához,majdnem 15 voltam mikor,egy táborban összejöttem egy fiúval aki több,mint 200kmre lakott,Pesten találkoztunk volna mert nekem az csak 50km,de Anya nem engedte,ki voltam akadva,majd 2 hónapra rá szakítottunk,mert ugye találkozás nélkül nem megy,jaj azt hittem meghalok meg minden,később értettem meg anyukámnak igaza volt,és azt is,hogy egy gyerekszerelem volt,fogalmam sem volt a szerelemről.A másik az,hogy egy 15,de még egy 16 évest sem engednék együtt aludni a barátjával,17 évest is csak ha 2-3 éve komoly barátja van.Persze a tinik lefognak pontozni de engem nem érdekel,egy 15 éves lány aludjon a saját ágyában,és egyedül ne utazgasson sehova.
2012. ápr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Még gyerek. 15 évesen egyedül egy másik városba akkor sem mehetne el, ha amúgy járt volna már ott.
2012. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
elengedném ha jó a kapcsolatom a lányommal.
2012. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!