Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 18 éves lányom hétköznap is...

18 éves lányom hétköznap is szeretne a barátjánál aludni néha. És hétvégén is néha. Szerintetek megengedjem?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 19:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem hétköznap aludjon otthon amíg középiskolás,mégis csak ott a tanulás,a sport,nem koncentrálna ezekre csak a fiúra, a hétvégét pedig sztem nyugodtan engedd meg végülis már 18 éves,gondolom megbízható,érett lány.
2012. ápr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
70%
Én hétköznap is legalább 2x ott alszok a barátomnál. Anya engedi, miért is ne tenné?
2012. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen megengedném hétköznap is és hétvégén is,de hétköznap maximum csak egyszer,viszont az egész hétvége az övüké lenne.:) akkor majd jobban kialakul a bizalom,rájön,hogy felnőttként kezeled és felelősségteljesebbé fog válni:)
2012. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hétvégén mindenképp engedd meg, ha most érettségizik a lányod, én hétköznap nem engedném. Inkább legyen otthon, tanuljon, készüljön az érettségire és pihenjen. Ez esetben ezek a legfontosabbak. Ha nem most érettségizik, és nem menne a tanulás rovására, egyszer-egyszer hétköznap is engedném.
2012. ápr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Elsa ***** válasza:
42%

Gondolod, hogy ennek így kell lennie? Aztán, ha megunják egymást, akkor a következővel ugyanezt játsszátok majd el? Nem kellene előbb legalizálni a szerelmet? (Ha egyáltalán van, s nincs összekeverve a fiatalkori természetes testi vonzalommal.)

Előbb a házasság, aztán az együtt alvás.

2012. ápr. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Kerria ***** válasza:
100%

18 évesen gyakorlatilag felnőtt, sokatoknak igaza van ebben, ám még a szüleitől függ!


Megtiltani szerintem semmiképp, és nagyon tisztelni amiért elmondta mit szeretne. Ebből úgy gondolom jó a kapcsolatotok, ne rontsátok el ezt egy tiltással.


Az én válaszom az lenne (bár nekem még csak pici lányom van, így ez odébb lesz), hogyha a feladatait (tanulás, iskolábajárás, otthoni teendők, stb.) maximálisan elvégzi, akkor nincs akadálya a dolognak.


Remélem segítettem!

2012. ápr. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
74%
18 évesen sztem már kellene olyan önállónak lennie, h ehhez ne engedélyt, hanem véleményt kérjen.
2012. ápr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Puskásné B. Marianna válasza:
„ Előbb a házasság, aztán az együtt alvás.” Nem tudom, melyik korban él az illető , aki ezt írta ! Remélem, nem gondolta komolyan ! Igen is kell !!! szex a házasság előtt ! Ha nem működik a dolog és a házasság után derül ki, akkor garantált , hogy előbb - utóbb mindkét fél egy másiknál keresi a testi boldogságot , annak meg válás a vége ! Visszatérve a kérdésre hétvégén biztosan megengedném, ha tanul , akkor hétköznap viszont csak 1 alkalommal . De ehhez a srác szüleinek jóváhagyása is szükséges ! Nekem fiam van , és nálunk még nagyon távlati a téma de azt mondom, inkább a szülők lakásában nyugodtan, mint bújkálva !
2012. ápr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Szerintem egy kapcsolat nem fekvéssel kell kezdődjön.Ha már annyirra jóban vannak,akkor fejezze be a sulit és hajrá esküvő.Jó rendben lenni Isten "dolgaival" is.Na végül is, ha mást nem,ne legyen belőle nem kivánt gyerek.
2012. ápr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Aludni"? Miért ne! Legfeljebb az okozhat problémát, ha álmában családi titkokat fecsegne ki...

:-)))

2012. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!