Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 18 éves lányom hétköznap is...

18 éves lányom hétköznap is szeretne a barátjánál aludni néha. És hétvégén is néha. Szerintetek megengedjem?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 19:42
1 2 3
 21/22 Elsa ***** válasza:
26%

örülök, hogy legalább egy véleményt olvashattam, ami összhangban van az enyémmel.

Valaki úgy gondolja, hogy idejét múlt a hozzáállásom a "házasság előtt no szex" miatt. Rendben. Én pedig úgy gondolom, hogy az illetőnek van némi behozni valója azon a területen, ahol a fiatalok tisztaságra ( szellemi-lelki-testi) törekednek. Miért kellene megvetni azokat, akik nem árusítják ki magukat, hanem ragaszkodnak az igazihoz??? Jobb tiszta szívvel házasodni, mint second hand-félével (third hand, stb...).

Az én gyerekeim is így nőttek fel - sajnos én nem -, s boldog emberek. Isten Igéje soha nem csapja be az embert, mert Isten jó. Benne kell bíznunk a hálószoba-titkainkkal kapcsolatban is. Ő megsegít.

Ne mondja nekem senki, hogy az, aki próbálgatja magát és másokat az ágyban, nem sérült lelkileg! Hazugság. Akivel egyszer lefeküdtél passzióból, az a személyiséged részévé válik.

2012. ápr. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Úúúú...Most ebbe miért kell belekeverni istent?Nem mintha létezne.Miért ne élvezze az ember a szexet?Nem csak a gyerekszülés miatt ilyen az ember teste.

A lányod nagykorú,de nem felnőtt,így természetesen Tőled függ,hogy megengeded-e Neki.

A szex megint más kérdés,de szerintem abszolút nem gond az ott alvás hétköznapokon,ha mellette elvégzi azt,amit kell.

Próbáljátok ki.Ha nem megy,akkor max. heti egy napot engedélyezz.

2012. ápr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!