Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért csinálja ezt az anyám?

Miért csinálja ezt az anyám?

Figyelt kérdés

nem enged el sehova SOHA. reggel suliba elmegyek és ha suli után nem megyek egyből haza ordít de akkor is ha megkérem hogy engedjen el de ő akkor sem enged el mert ne csavarogjak

se pénteken, se szombaton nem mehetek sehova ... suli után egyből haza szombaton külön tanár ( ötös vagyok abból amiből járok és előtte is az voltam) és utána haza

de folyton csesztet azzal hogy milyen szánalmas tini vagyok hogy nincs barátom mikor a legjobb barátnőmnek is van már és ezzel mindig szekál

miért csinálja ezt?


2012. ápr. 21. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Hány éves vagy?


Elmondom, engem sem engedett soha sehova az enyém, még szakkörökre sem, ami érdekelt volna, mert hogy sötétben van vége és ellopnak. Végül is nem mondhatnám, hogy lemaradtam volna valamiről. Sőt inkább sokat olvastam, meg rajzoltam, kialakítottam a saját kis világomat, amihez nem kell társaság.

Talán te is foglald le magad olyan dolgokkal, amiknek később hasznát veszed az életben.

Sajnos ilyen szülők vannak, de szerencsére a gyermekkor sem tart örökké.

Ez viszont durva: "folyton csesztet azzal hogy milyen szánalmas tini vagyok hogy nincs barátom"

Erre nem tudok mit mondani. Egyre vigyázz, nehogy megrendítsék az önbizalmadat. Soha senkinek el ne hidd, hogy szánalmas vagy. Tudod miért ne? Mert a szánalmasak mondanak ilyet.

2012. ápr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok
2012. ápr. 21. 21:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen negatív beszólásokat a részéről, de bárki részéről valahogy próbáld kiiktatni.

Ha ennyire gáz otthon, gondolj arra, hogy már csak 2 év, felnőtt leszel, és úgy lelépsz, mint a sicc.

Anyukád nem enged el, és édesapád?

Én is inkább 18 évesen kezdtem el fiúzni, nem maradsz le semmiről.

Kitartás!

2012. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem értem anyukádat,érdekes felfogása van,mert ok,16 évesen nem kell bulizni járni,de szakkórók,különórák,barátnők miért ne lehetne?

Ne foglalkozz ezekkel a megjegyzésekkel,nem lehet vele mit csinálni.Az utolsónak azért hozzátenném,hogy 18 évesen még nem felnőtt,csak nagykorú a kettő nem ugyanaz.

Nem értem anyukádat,minek jársz olyanra amiből 5ös vagy? beszélgetned kéne vele,lehet az segítene.

2012. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem lehet vele beszélni mert ha nem tetszik neki valami akkor ordít

apa meg ugyan olyan mint a anya

nem is az hogy bulizni mennék mert nem iszom meg nem is cigizem de ezek miatt a hülyeségeik miatt egyetlen barátnőm van aki barátkozik velem de ő is már nagyon kivan akarva rám hogy én soha nem mehetek sehova ezért már napok óta nem beszél velem

2012. ápr. 21. 22:20
 6/8 anonim ***** válasza:

"folyton csesztet azzal hogy milyen szánalmas tini vagyok hogy nincs barátom"

ha nem enged el sehova akkor honnan szerezz pasit? majd lemászik egy-egy a plafonról,vagy mit gondol??

2012. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

4. válaszolónak igaza van a helyesbítésben, valóban nagykorút kellett volna írnom.

Igaz, előfordul, hogy valaki már 16 évesen felnőtt, míg valaki 30 évesen gyerek.

Köszönöm a javítást : )

2012. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mégis hogyan lenne barátod, ha nem enged sehova? elnézésed kérem, de ilyen logikával elég idióta lehet az anyád.
2012. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!