Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen az én korosztályom...

Miért ilyen az én korosztályom? Vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés

A legnagyobb baj hogy a mai tényleg fiatalok 90%-ka rendszeresen él nemi életet,és ezt is azert mert a SZÜLŐK nem világosítottak fel őket,mert nem éreztették velük hogy a gyerekük rájuk mindig számíthat,legyen akármiről szó..(TISZTELET A KIVÉTLNEK)

Nagyon sokat olvasok én ezen az oldalon,sajnos a korosztályomat látom,hogy miket írkál:"túl szűk vagyok nem megy be,"jaaj terhes vagyok",megvan a menzim és nem sexelhetunk,akkor mit csinályak most"...(!!!)

Én nem mondom magamat szentnek,de azért tudom hogy belőllem nem kell r.banc legyen,azok mellett hogy az anyum elhagyott rám se néz 8 éve,nem tartom magam ezek mellett Angyalnak,se mittudomén milyen éretebbnek,de azért nekem 10-hónapja van egy gyönyörű kapcsolatom,nagyon Szerelemesek vagyunk egymásba a barátommal.És itt látom hogy nem vagyok olyan mint a mai 13-14 éves lányok,nem érdekböl és nem feltétellel tervezem elveszíteni a szüzességem..Mert hát a mai világban a sexet érzelem nélkül zavarják le és utanna meg történjen ami történik,csak azért hogy ők legyenek a menők.Na,nekem ez nem hiányzik...

Remélem van még velem ilyen egykorú lányok,akik akarják hogy mikor felnőttek lesznek,legyen az Életükböl valami

Lia,13\\L


2009. jún. 21. 21:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kicsit hosszú lett,ezt egy kérdezőnek írtam meg,kicsit átfogalmaztam.Kíváncsi lennék hogy tik hogy nézítek egy a dolgot...
2009. jún. 21. 21:22
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Én 16 vagyok. És sosem voltam az a jó kislány. Sőt...

De ha túl sok alkoholt fogyasztottam, vagy be voltam szívva sem ment el az agyam és dugattam szarrá magam. Még mindig szűz és büszke vagyok! Megcsináltam már nagyon sok hülyeséget, de ennyire nem vagyok primitív.

Van sok lány akik tényleg csak buliból csinálják, mert azt hiszek ettől nagyobbak lesznek. De előre szólok a pasiknak jobban tetszik ha nem adod be a derekad rögtön 1 gyors körre, csak a kihasználás megy. Dehát ez van. Akinek nincs 1 csöpp esze sem.!

Remélem sokáig fog tartani a kapcsolatod és csak ésszel!:D

2009. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Amennyire én látom, szexelni most "trendi", mintha ettől lenne valaki nagylány, illetve úgy veszik most, mint egy hobbit, időtöltést mozi és séta helyett. Hogy miért ilyenek, szerintem több dolog is közrejátszik, az első az, hogy kissé "elengedve" nevelték őket, mert ebben a korosztályban már az a divat, hogy a szülők inkább mindent megengednek és megadnak a gyereknek, nehogy a kis lelke és személyisége sérüljön, igy nagyon kevés korlátot láttak már életükben. A másik ok szerintem, hogy most a csapból is a szex folyik a TV-ben, reklámokban, sorozatokban, női lapokban stb.. is. Szexszel hirdetnek egy csomó normál árut is, autót stb., mert erre figyelnek fel az emberek. Azaz ebből is csak azt tanulja egy tini, hogy ez is egy normál napi tevékenység, akár a kóla ivás vagy a TV nézés.

30/L

2009. jún. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Szia!Nagyon jó kérdést tettél fel!Én is mikor néha-néha megnézem a szerelem-szex kategóriát és olyan kérdéseket látok,mint amit te is írtál,elgondolkozok,hogy mi lesz ebből később...Az utódaink már majd 10évesen fognak szexszelni vagy mi?Borzalmas mikor sorra ilyen kérdéseket látok:"ha barátom megujjaz elveszítem a szüzességem?" vagy "lehet h terhes vagyok?óvszert használtunk,de félek,hogy az vagyok." Nos,szerintem az ilyeneknek sokkal inkább szükségük lenne egy alapos felvilágosításra,mint óvszerre...

Én megfogadtam magamnak,hogy hiába leszek szerelmes holnap,nem fogok 1hét múlva lefeküdni az illetővel...nekem nagyon fontos,hogy megismerjem igazából a fiút,na és a fokozatosság,nem lehet egyből belevágni a szexbe,mert az nagy butaság és fájna is nekem.Én büszke vagyok arra,hogy megfogadtam,hogy 16-17éves koromnál hamarabb semmiképp nem akarom elveszíteni a szüzességemet.És 99%,hogy meg is tartom,mert nekem fontos,az idő,hogy eléggé elmélyüljön a kapcsolat,ami nekem min. 1év...:)


Jó volt elolvasni a válaszokat,hogy vannak ilyen lányok,és örülök,hogy a kedves kérdező is ilyen megfontoltam gondolkozik.Csak így tovább!:) És legyünk büszkék elméletünkre:D

14/L

2009. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon igazad van,köszi szépen.=)
2009. jún. 23. 20:45
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Én 16 éves lány vagyok,nem vagyok ilyen miss p***a,de szeretnék már túl lenni rajta,mert sztem olyan ciki lesz az első alkalom.Persze ez nem jelenti azt h fűvel-fával,csak olyannal akit szeretek.
2009. jún. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De szerinted miert lenne az ciki?
2009. jún. 25. 09:33
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért lenne ciki,mert az elején még biztos tökre bénáznék,és teljesen zavarban lennék.
2009. jún. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De az egyáltalán nem ciki!Mindenki "béna" az első alkalommal,gondolj egy picit bele!Ahogy telik az idő meg majd belejön az ember...sztem=)
2009. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én 14 vagyok. szerintem is egyenesen szánalmasok az ilyenek. van néhány osztálytársam, akiknek nagyon fontos, hogy tapasztaltnak mutassák magukat ilyen téren. de nem szerelmesek a barátjukba/barátnőjükbe, csak azon gondolkoznak, meddig tudnának elmenni vele..
2009. jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!