Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen az én korosztályom...

Miért ilyen az én korosztályom? Vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés

A legnagyobb baj hogy a mai tényleg fiatalok 90%-ka rendszeresen él nemi életet,és ezt is azert mert a SZÜLŐK nem világosítottak fel őket,mert nem éreztették velük hogy a gyerekük rájuk mindig számíthat,legyen akármiről szó..(TISZTELET A KIVÉTLNEK)

Nagyon sokat olvasok én ezen az oldalon,sajnos a korosztályomat látom,hogy miket írkál:"túl szűk vagyok nem megy be,"jaaj terhes vagyok",megvan a menzim és nem sexelhetunk,akkor mit csinályak most"...(!!!)

Én nem mondom magamat szentnek,de azért tudom hogy belőllem nem kell r.banc legyen,azok mellett hogy az anyum elhagyott rám se néz 8 éve,nem tartom magam ezek mellett Angyalnak,se mittudomén milyen éretebbnek,de azért nekem 10-hónapja van egy gyönyörű kapcsolatom,nagyon Szerelemesek vagyunk egymásba a barátommal.És itt látom hogy nem vagyok olyan mint a mai 13-14 éves lányok,nem érdekböl és nem feltétellel tervezem elveszíteni a szüzességem..Mert hát a mai világban a sexet érzelem nélkül zavarják le és utanna meg történjen ami történik,csak azért hogy ők legyenek a menők.Na,nekem ez nem hiányzik...

Remélem van még velem ilyen egykorú lányok,akik akarják hogy mikor felnőttek lesznek,legyen az Életükböl valami

Lia,13\\L


2009. jún. 21. 21:20
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia. Teljesen igazad van. A mai 12-13 évesek már festik magukat, nem a tanulással foglalkoznak az iskolában, hanem a pasikkal. Tisztelet a kivételnek. Sztem pár év múlva sokkal több lesz a fiatalkori terhesség éves szinten mint idén, épp ezért, mert a gyerekeket későn, vagy nem is világosítják fel ilyen téren. A mai szülőknek egyre kevesebb idő jut foglalkozni a gyerekükkel, így a gyerekek nem kapják meg azt a szigort, amit kellene. Ez a "jelenség" sztem főleg a nagyobb városi iskolában fordul elő. Én vidéken lakok. Addig teljesen normális volt az osztályon amíg 6.ba meg nem jött egy nagyvárosi iskolából egy lány, aki a fiúk fejét teljesen rossz irányba fordította. ÉS pár lány is utána ment. Most 9.-es vagyok. Az a lány, aki a nagyvárosi iskolából jött köztudottan ribanc néven fut, és még az a pár lány is aki a volt osztályomból az ő példáját követte.

Szal Lia teljesen igazad van. (Egyébként én is Lia vok:))

15/L

2009. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Egyetértek veled. Néha abban reménykedem, hogy egy egész életre meg fogják bánni, mert megérdemlik, néha meg azt szeretném, hogy minél előbb jöjjön meg az eszük, mert sajnálom őket. A témával kapcsolatban jutott eszembe: Gondolom ti is ismeritek ezeket a tinimagazinokat...pl. IM, Bravo, Bravo Girl, 13 magazin, Százszorszép, satöbbi. A tesómnak is vannak ilyen magazinjai, kíváncsiságból belelapoztam az egyikbe. Mit látok? 9 éves kislánynak hogyan készítsünk sminket iskolába? Közben kampányolnak, hogy ne legyünk ilyenek, meg drámáznak a "100% Real Life" rovatban, hogy szegény lányokat megerőszakolják...ennyit ezekről...szennylapok...


Igazuk van az előttem szólóknak, mostanában ez a menő. Nagyon örülök, hogy én nem tartozom ezek közé a lányok közé.

l/14

2009. nov. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!