Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Rohadtul elegem van.

Mit tegyek? Rohadtul elegem van.

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Imádok egyedül lenni, utálom a társaságot. Gyűlölöm ha mondjuk egy rokonhoz/ismerőshöz megyünk és ott kell jópofizni. Anyám még mindig úgy kezel mint egy 5 évest, nem jutott el az agyáig hogy vannak saját gondolataim. Múltkor is voltunk egy ismerősnél, neki van egy 6 éves kislánya és természetesen engem kértek meg hogy vigyázzak rá (tudják hogy nem jövök ki a nálam kisebbekkel, olyan alapon küldtek oda hogy menjek játszani a "korosztályommal"...hát rendkívül korosztályom...) Be kellett mennem anyám munkahelyére (hosszú, nem részletezném) ott it én voltam "a gyerek", teljesen mintha még mindig 5 éves lennék...Olyan lekezelően kezeltek. Mit tegyek? Rohadtul elegem van. Nemrég megkértem anyámat hogy hadd fessem ki a körmeim feketére, a válasza az volt hogy nem kislányoknak való..
2012. ápr. 24. 20:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
22%
attól még nem normális a smink egy 14 évesnek,és már ne haragudj de azért az még kislány,mondhatsz akármit,ne csodálkozz ha 30 évesen olyan lesz a bőröd mint egy 60 évesnek..."okos" kislány
2012. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
50%
mellesleg nem rólad beszéltem hanem a tinik nagyrészéről,nézz körbe...
2012. ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
9%
Egyébként már ne is haragudj,a 0 élettapasztalatoddal te aztán tudhatod,hogy a felnőttek milyen nevelési hibába esnek,manapság az a legnagyobb hibájuk,hogy nem nevelnek mindent megengednek,ez a baj,lehet nem gondolod magad kislánynak,de nem is ez a lényeg a smink meg egyebek még abszolút feleslegesek
2012. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
93%

igeeeen?! miért baj, ha sminkelek.? drágáim, nem vakolatról, sminkről beszélek, ami ebből áll: szempillaspirál, szemceruza vékonyan csak felül, korrektor, ha van pattanás, és meggyes labello. ennyiiiiiiiii

nincs az arcomon alapozó...

bár tény és való, hogy sok lány vakolatot ken, de én nem!

2012. ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
47%

parfümfelhőt sem húzok magam után. nincs ki a ruháimból sem a fél mellem, sem a p*m. lehet elítélni, de manapság 12 éves kortól sminkelnek. de nem mindegy milyen mértékben.

a 14 éves "kislány"

2012. ápr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..


beszélgess vele? JAAA, hogy ez te vagy? -.-

2012. ápr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
azért az gáz, hogy a 14 éves sokkal kevésbé sarkosan gondolkodik, és nem használ skatulyákat - a 30 évessel szemben. és nem a 14 évesnek gáz..
2012. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
ki 30 éves?
2012. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

ugy emlekszem, 30at olvastam, de lehet, hogy osszekeverem egy masik kerdessel.

ugyanakkor ez a lenyegen nem valtoztat, mert van egy olyan gyanum, hogy boven elmult/elmultal 14 eves.

2012. ápr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
szóval az a problémád,hogy nem tartom normálisnak hogy 14 évesek sminkelnek? amúgy 22 vagyok nem 30
2012. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!