Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Rohadtul elegem van.

Mit tegyek? Rohadtul elegem van.

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Imádok egyedül lenni, utálom a társaságot. Gyűlölöm ha mondjuk egy rokonhoz/ismerőshöz megyünk és ott kell jópofizni. Anyám még mindig úgy kezel mint egy 5 évest, nem jutott el az agyáig hogy vannak saját gondolataim. Múltkor is voltunk egy ismerősnél, neki van egy 6 éves kislánya és természetesen engem kértek meg hogy vigyázzak rá (tudják hogy nem jövök ki a nálam kisebbekkel, olyan alapon küldtek oda hogy menjek játszani a "korosztályommal"...hát rendkívül korosztályom...) Be kellett mennem anyám munkahelyére (hosszú, nem részletezném) ott it én voltam "a gyerek", teljesen mintha még mindig 5 éves lennék...Olyan lekezelően kezeltek. Mit tegyek? Rohadtul elegem van. Nemrég megkértem anyámat hogy hadd fessem ki a körmeim feketére, a válasza az volt hogy nem kislányoknak való..
2012. ápr. 24. 20:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
meg az,hogy szerintem sok szülő borzalmasan neveli a gyerekét azzal,hogy mindent megenged és egyszerűen nem nevel?
2012. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
a másik kérdést nem én tettem fel. Amúgy meg nem vagyok hülye p*csa, nem sminkelem magam és a körömfestés is csak egy alkalomra lenne, általában nem szoktam kozmetikumokat használni.
2012. ápr. 27. 17:05
 23/26 anonim ***** válasza:

nem, nem az a problemam, amit gondolsz, hanem azzal, ahogy kinyilvanitod, es azzal, hogy nem latod az arnyalatokat. marmint az itt adott valaszaid alapjan, par sorbol termeszetesen nem tudlak megitelni.

egy 14 eves lanynal szerintem teljesen elfogadhato a szempillaspiral, meggyes labello, stb. az amolyan smink-is-meg-nem-is, ami alig látszik, de te tudod, hogy ott van, jobban erzed magad tole.

a gyereknevelesrol annyit, hogy mindenki ugy csinalja, ahogy akarja. lehet, hogy te azt latod, hogy a lany hajaban undorito a kek csik, a kezen gusztustalan a fekete lakk es ocsmany ruhaosszeallitasai vannak, de anyukaja ugy latja, sokkal jobb, ha a lanya most nez ki idetlenul, mintha felnott koraban elne ki magat ilyen teren. ugyan ez van a bulizassal: hadd igya le magat a sarga foldig! majd rajon a sajat karan, hogy nem olyan jo a sajat hanyasaban fetrengeni. a tiltas csak ellenallast szul, abbol pedig dac lesz, majd pedig csakazertis kiprobalja/csinalja, amit nem lenne szabad. a masik verzio, hogy szot fogad, majd pedig az egyetemen nem tud mit kezdeni a szabadsaggal, es ott zullik el, es eg ki.

liberalis gondolkodas! (:

2012. ápr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
nem értek egyet a liberális gondolkodással,és a liberális neveléssel,ha nem tiltod is ugyanazt akarja csinálni na de mindegy,csak elmondtam a véleményem a sminkről,meg arról hogy nagy marhaság nem szabad tiltani dolog a kislány mindent magára vett...az meg hogy 16 évese szünidőben van a hajában kék csík az nem gond,meg hogy színes ruhákat hord,mindig változik az ember stílusa,de azt nem engedném hogy kislányom 3 kg sminkkel járjon,úgy hogy kint van a segge a melle,iszik,bulizik 13-15 évesen..a labello meg nem smink
2012. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
ocsmány tuhaösszeállítás lenne az egyszínű (pl barna) póló+farmer+sportcipő? írtam már hogy NEM sminkelem magam, se szempillaspirál, de labello, semmi.
2012. ápr. 28. 13:39
 26/26 anonim ***** válasza:
kerdezo, ott mar elragadtatam magam, nem rad ertettem a dolgot
2012. ápr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!