Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek a 10 éves lányomna...

Szerintetek a 10 éves lányomnak a 6. mobiltelefon az alapvető szükségletnek számít?

Figyelt kérdés
4 éve elváltam. Van 2 lányom. A nagyobbiknak most volt a szülinapja és megvettük a ledvesemmel neki az ajándékunkat, nem örült neki, miután hazavittük őket írt facebookon, hogy kinézett egy érintő képernyős telefont és küldjek neki rá pénzt, mert ez neki jár. Szerintetek ezt az anyja ülteti bele vagy honnan ez a követelőzés?

2012. máj. 3. 12:55
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
*16/L
2012. máj. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Sajnos már az anyukája meg is vette neki a telefont. :( Látjátok ennyire nincs beleszólása egy apának a saját gyereke nevelésébe. Hiába jártattam a számat hogy nem, kell az mert van neki jó kis amsung telefonja, hát csak én lettem az aki nem vette meg, ami náluk egyenlő azzal, hogy nem szeretem a gyerekemet. Ez nagyon fáj,de.....
2012. máj. 6. 06:31
 33/37 anonim ***** válasza:
Sajnálom.:( Pedig neked van igazad. Nem értek egyet a másik fél nevelési módszerével, vagy gondolkodásával.
2012. máj. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
11 éves vok! Nekem ilyen párezres mobilom van! Ez a második telóm MERT az elsőt ellopták. És az a telefon is csak azért van mert naponta buszozok a suliba mert helyben már nincs suli! Meg azért mert minden napra van programom és ha valami történne. De most 10 évesen érintképernyős? Nem jó neki egy egyszerű telefon?
2012. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:

Nehogy megvedd neki, tanulja meg értékelni,meg becsülni a dolgait, tönkretette ,v elhagyta a másikat, várjon kicsit a következőre.... egy 10 éves gyereknek nincsenek akkora égberengető fontos telefonjai, meg üzenetei, hogy feltétlen kelljen neki, meg még internetelérhetőségtől kezdve a fene tudja mi....

A leckét, ha beteg meg el tudja kérni az anyja ,vagy vezetékes telefonról is...

2012. máj. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
16 leszek 3 hónap múlva és még az első telefonomat nyúzom..:D Magyarul a válaszom: egyáltalán nem! Ne hagyd ,hogy egy elkényeztetett,követelőző kis hercegnő legyen a lányodból...
2012. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

"Ne hagyd ,hogy egy elkényeztetett,követelőző kis hercegnő legyen a lányodból..."


anyjának köszönhetően, már az.

2012. máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!