Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek a szüleimmel?

Mit tegyek a szüleimmel?

Figyelt kérdés
Lassan 17 vagyok és 8 kor már takarodó van haza ha csak megérzik rajtam a pia szagot már kész vége 2 hónap sehova.. De csak a szagot nem berúgás.. Most is ebbe vagyok hogy sehova nem megyek másik városbol is csak 8sa busz van haza és nekem már elkell jönnöm 6ossal hogy 8 ra itthon legyek.. Nemtudom mitévő legyek nekem ez így nagyon rossz..
2012. jún. 9. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Nehéz kérdés... Próbálj érvelni nekik, hogy ők is biztos tovvább maradtak el ilyen idősen, vagy hogy a barátaid meddig maradhatnak, vagy kössetek kompromisszumot. Elengednek tovább, ha kétóránként felhívod őket és nem iszol. Légy kreatív! De ez azért elég durva... Engem 13 évesen elengednek strandra 9-ig a barátaimmal.
2012. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szoktam ilyeneket mondani csak ugye énis mint sok más voltam már berúgva és úgy jöttem haza pedig nem akartam csak így jött össze de most ez így nagyon rossz nekem és nemértik meg hogy áá nemis tudom de már öngyilkosságon is gondolkoztam annyira útálok itthon ülni és hogy nemmehetek sehova...
2012. jún. 9. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
hát a bizalmukat sztem már akkor elvesztetted amikor részegen mentél haza,szóval ne csodálkozz
2012. jún. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és akkor mivan? mintha ők ne lettek volna fiatalok :D
2012. jún. 10. 14:39
 5/5 anonim ***** válasza:
17%
tudod egy cseppet sem bírlak sajnálni.
2012. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!