Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van az, hogy a szülők...

Miért van az, hogy a szülők sokkal inkább elengedik hajnalig bulizni a tinédzser gyereküket, mint pl. a barátjánál ott aludni?

Figyelt kérdés
Épp az egyik kérdésnél láttam tegnap, mennyien írják, hogy én elengedem a 15-16 éves lányomat hajnalig bulizni, de ha valaki feltesz egy olyan kérdést, h ennyi idősen megengednék-e a lányuknak, hogy a barátjánál aludjon (akivel pl. már egy éve együtt van), akkor mindenki ki van akadva, hogy hogy engedné meg ennyi idősen? De miért jobb, ha egy buliban össze-vissza isznak, cigiznek, és akár ugyanazt csinálják a barátjukkal, mintha náluk aludna, csak ráadásul még az éjszakában is bolyonganak hazafelé, mintha este elmegy a barátjához, akinek otthon a családja és szépen békésen ott alszik? Vagy csak én nem látom ebben a logikát?
2012. júl. 6. 12:31
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy a Balázs-show és az ilyen ehhez hasonló show-ok kamuk voltak,meg tele voltak buta emberekkel,de engem akkor is megfogott egy rész,és témához kapcsolódóan ajánlom a kedves szülőknek IS,és a kamasztársaimnak IS,hogy nézzék meg:


http://www.youtube.com/watch?v=ZwaUDjAYzx8


Szerintem a bulikban ugyanúgy lehet szexelni,bár én még nem próbáltam ki,és nem is fogom.Ha a barátjánál alszik,akkor is szexelnek,de a barátját legalább ismeri,és legalább nem egy éjszakás kalandról van szó.Nem értem a mai szülői "logikát" egyébként.

1.Nekem 14 évesen a diszkóról álmodozni volt csak szabad,csak a sulis bulikba engedtek el,ahol sem alkohol,sem drog,sem cigi nem volt.Ha meg volt,akkor nem az én baráti körömben.

2.15 évesen engedtek először bulizni,akkor sem rúgtam be és csak maximum hajnal 1 óráig lehettem ott.Nem is drogoztam,és akkor se cigiztem.MOST SEM TESZEM EZEKET!Nem is értem,hogy mire jók..SEMMIRE.:DD

3."A barátom"???..Szégyen lesz most,amit írok,merta mai világban ez is szégyen:szűz vagyok.Az más,hogy teljesen én sem vagyok szent,meg én sem vagyok fából,meg hogy én biszexuális vagyok..és lefeküdtem nálunk egy lánnyal,akivel két éve járok(!),de ezeket se tudja anya.És nem is fogja megtudni,mert kitérne a hitéből szegény.Bár a lánnyal elég nagy köztünk a távolság és ellaposodni kezd a kapcsolatunk..:/ és rossz,de mindegy ez,nem érdekes,nem lánnyal akarom leélni az életem és nem 17 évesen akarom elkötelezni magam..


De a mai világ alapjába véve elb*szott,meg a szülői nevelés is NAGYON GYENGE!Nekem 57 éves az anyukám,ha valaki elmondaná neki,hogy mi is van a mai világba a tinik között és látna egy ilyen diszkót,állítom szívinfarktust is kapna,meg belátná,hogy milyen jó kislánya van.:)Akivel csak az a gond,hogy keveset takarít..haha,ja,mert minek takarítson,ha kosz sincs,meg az anyja se utasítja rá?..meg legalább örülök,hogy ennyi szabadságom is lehet.



17/L

2012. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

OFF

utolsó: bocs, de ha lefeküdtél a lánnyal, akkor már nem vagy szűz - szerintem. nálam legalábbis a szüzesség elvi kérdés, ha valakinek volt már szexuális kapcsolata egy másik emberrel, akkor az nem szűz. és édes mindegy, hogy megvan-e még a szűzhártyája vagy sem...

ON

ettől függetlenül teljesen egyetértek a mondandóddal. és az is irritál, hogy valóban, a legtöbb felnőtt (vagy inkább szülő) számára 2 kategória van: a szende szűz kislány, aki sosem iszik, cigizik vagy szexel és színötös mindenből, meg a lezüllött p.icsa, aki már 13 évesen több farkat fogott mint kilincset, kibukik a suliból, drogozik, stb. a probléma ott kezdődik, hogy az élet ennél bonyolultabb, nem csak ez a két véglet van. 19L

2012. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!