Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy reagálnátok rá ha bejelen...

Hogy reagálnátok rá ha bejelentené a gyerek hogy vegetárijános és nemeszik húst?

Figyelt kérdés

2012. júl. 14. 20:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%

úgy hogy majd megunja

nem csinálnék ügyet belőle

enném előtte a finom rántotthúst és már lehet hogy 5 perc múlva nem is lenne vegetáriánus

2012. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
ki az a Vegetári János és miért nem eszik húst?
2012. júl. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%

Én vegetáriánus vagyok, de még nincs gyerekem. Ha majd egyszer lesz, akkor én meghagyom neki a döntés jogát. Biztos vagyok benne, hogy fog kapni húst(bár nem tőlem, hanem az apjától, nagyijától), de később ha már nagyobb lesz és megérti ennek az életmódnak az értelmét, akkor majd eldöntheti, hogy akar-e enni húst vagy sem. Én pedig tiszteletben fogom tartani a döntését. :)

Egyébként hány éves a gyereked?

2012. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
2-es, mert ő a Bornemissza unokája
2012. júl. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
60%
én nem untam meg 9 éves korom óta vagyok vega 17/L
2012. júl. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
Elfogadnám a döntését, azonban felhívnám a figyelmét ennek az életmódnak a hátrányaira (pl. gondosabban kell összeállítania az étrendet, különben súlyos hiánybetegségei lehetnek tőle). Illetve külön nem vagyok neki hajlandó főzni (a zöldségek 90%-ától rosszul vagyok, főleg sütve/főzve), ha kell pl. valami a köret mellé, csináljon magának.
2012. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
11%
Amúgy mi értelme van ennek?
2012. júl. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
67%
Én még soha nem ettem húst, csak halat. Mármint volt már a számban, de már babakoromban is kiköptem mindent, amiben hús volt. Egyszerűen nem szeretem az ízét, undorító. Anyukám természetesen külön főzött nekem (pl mibe tart a rántott sertés mellé kirántani egy kis tofut, gombát vagy halat?) ahogy nagyobb lettem úgy már egyre inkább magamra főztem. A szüleimet ez nem zavarta, ha nem szeretem a húst miért erőltetnék? Csak arra figyelj, hogy nehogy valami hiánybetegség kialakuljon nálad. :)
2012. júl. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
73%
De most tényleg ki az a Vegetári János? Nemeszik rokona?
2012. júl. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%
A hal mióta nem hús? Az is állat!!
2012. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!