Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek is normális ha...

Szerintetek is normális ha lenézik azokat akik szakközépiskolába járnak?

Figyelt kérdés
én is szakközépbe akarok menni,de nagyon sokan lenézik,pedig szerintem ha valakit egy adott témakör érdekel jobban is járnak,mert azt csinálhatják amit szeretnek

2012. ápr. 24. 18:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Azt tanuld, amihez kedved van.
2012. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

Én, mint szakközepes nagyon felháborodok ezen. Nem szakmunkásba járok, hanem szakközépbe. Ugyanúgy vannak óráim, mint a gimiseknek. Van irodalmam, matekom, angolom, csak vannak szakmás tárgyaim. És speciel NEM kapok szakmát, miután elvégeztem a sulit, csak érettségit.

És igen, vagyok olyan okos, mint egy gimis. Ugynaúgy gürcölök a tanulással, és az, hogy rajz helyett pszichológiám van, vagy ének helyett gondozástanom, nem jelent semmit.

17/l

2012. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Én büszke vagyok rá, h nem gimibe jártam, hanem szakközépbe. Mert akik gimisek, azok nem tanulnak "hasznos" dolgot, értsd nem visz közelebb szakmához - kivéve jogász vagy tanár. Fősulin, egyetemen jobban kell majd gürcölniük - pl. közgázon.
2012. ápr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%

Én azt utálom, mikor a szakközépesek járassák a szájukat, hogy semmit sem kell nekik tanulniuk, hogy akkor én minek tanulok. És megsértődnek mikor azt mondom,hogy azért különbség van a gimi és a szakközép között.


És én megbántam,hogy nem szakközépbe mentem. Mentem volna inkább fodrásznak...

2012. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%
Simán a gimnáziumok sokkal erősebbek mint a szakközépiskolák persze ott is vannak okosak
2012. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
én szakközépbe megyek környezetvédelemre,mert a gimnáziumba nem vettek föl. elég sokan beszólnak,de nem értem miért,amikor ugyanazt tanulom majd a szakközépbe,mint a gimibe tanultam volna...NEM NORMÁLIS HOGY LENÉZNEK MINKET! 14L
2012. ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%

Van különbség szakközép és szakközép között.

Némelyik már-már majdnem szakmunkás szinten mozog.

Egyik másik viszont már jóval a gimis szint felett.

Mindenki azt csinálhatja amit szeretne.A gimit azoknak találták ki akik vagy nem tudják hogy mik akarnak lenni és okosak vagy egyszerűen ,,berögződött'' neki hogy a gimi jobb...

Pedig nem így van,a szakközép már ad valamilyen szintű szakmai tudást míg a gimi csak egy agyon részletezett általános.

Nah akkor a kérdésre válaszolva azoknak az embereknek ezt kéne mondani:Mi közöd van hozzá? Törődj a saját dolgoddal.


Ebben az lenne egy vicc ha ezt egy szakmunkást végzett ember mondaná vagy esetleg abba menő ... :DD

2012. ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem normális.

Én gimibe járok és soha nem néztem még le senkit csak azért mert szakközépbe jár. Azokat "nézem le" akik egy bizonyos szakközépbe járnak és ott se azért mert oda járnak hanem mert bunkók és beszólnak mindenkinek.

2012. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
nem! pl oszt.társam országos 4. lett egy versenyen és mégis szakközépbe megy!
2012. ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%

tegnap 19:52


"...Nem szakmunkásba járok, hanem szakközépbe..."


Én meg szakmunkásba járok és szarok rá ki mit gondol :D

2012. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!