Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy reagálnátok rá ha bejelen...

Hogy reagálnátok rá ha bejelentené a gyerek hogy vegetárijános és nemeszik húst?

Figyelt kérdés

2012. júl. 14. 20:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
70%

Ezt a vegetáriánusságot kábé úgy nézik sokan, meg úgy kérdezitek mintha homoszexuális lenne az illető, vagy nemtom.


Pedig jó dolog, csak én sem bírom betartani.

Válaszolva a kérdésre: becsülendő a hozzáállása, és nem lesz könnyű dolga, főleg, ha a környezete keresztbe tesz mindig.

2012. júl. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi történt anyukával? Hol van?

Kitagadta a gyereket, és most fasírtba fojtja a bánatát?

2012. júl. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
92%

# 21 Mintha homoszexuális lenne? Miért, azzal mi a baj?


Lepontozott halevő vegetáriánus:)

Felpontoztalak. :)

2012. júl. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
Én elfogadnám a döntését, de megkérdezném, hogy miért döntött így. Persze arra nagyon figyelnék, hogy nehogy kialakuljon valami, hiány betegség nála.
2012. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
20%
Leszidnám hogy rengeteg zöldségnek és gyümölcsnek kell meghalnia azért hogy ő vegetáriánus lehessen!
2012. aug. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
33%
Én direkt tök finom húsokat főznék, sütnék, neki meg csinálnék valami salátát. Egy felnőtt ember esetében is káros, ha soha nem eszik húst, hát még egy fejlődésben lévő gyereknek. Előbb utóbb saját maga is észre fogja venni, hogy nem olyan buli ez mint amilyennek gondolta.
2012. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
51%
Ésszel kell csinálni és nem káros. 9 éves korom óta nem eszek húst, élsportoló vagyok, az eszem pengeéles. Pedig én még a9 egészségtelenebb étkezésűek közé tartoztam. Mostmár jó az étkezésem, de koleszmenzán ki tudja hogy lesz.17/L
2012. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is beszélgess el vele, és ha ez nem használna akkor pszichológus vagy táplálkozási zavarokkal foglalkozó pszichiáter segíthet.
2015. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!