Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves lányom nem áll velem...

15 éves lányom nem áll velem szóba 1 hete. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Megkérdezte, hogy lemehet e a barátaival a Balatonra 4 napra. Természetesen nem engedtem el. Elmagyaráztam neki, hogy veszélyes és nem akarom hogy valami baj történjen vele. Sajnos nem sikerült megértetnem vele mivel elkezdett hisztizni, hogy én nem bízom meg benne és csak el akarom rontani a nyarát. Utána ordibált egy sort hogy ez mennyire nem fair és bezárkózott a szobájába. Ez egy hete volt és azóta nem hajlandó beszélni velem. Azt hittem megunja majd de attól félek hogy sokáig folytatni fogja. Volt már valaki ilyen helyzetben?

2012. júl. 17. 19:52
1 2 3
 21/24 mxxx válasza:

ajjaajj.. én ezt nem merném megcsinálni anyámmal.. először is, egy gyereknek tudnia kell hogy a szülőknek mindig igazuk van.. és a szülőnek meg is kell mutatnia hogy neki mindig igaza van, . kapnék is ha így elkezdenék hisztizni..a leírtak alapján szerintem ( bocsánat!) de egy kicsit el van kényeztetve a lány.. magának meg kell mutatni hogy maga a főnök és ő neki nem szabad hisztiznie..meg se merje tenni.. miért ki ő? ... 15 éves csak... hogy udná már jobban a dolgokat mint maga?.. lényeg a lényeg, hogy magának van igaza, és ezt keményen és határozottan kell fele közölni, csak semmi finomkodás!

14/l

2012. júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 mxxx válasza:

+

biztos hogy bízol benne.. mert ugye a lányod.. de idegenekben nem bízol..akikkel összefut.. bármi baja lehet.. tehát azokban nem bízol akikkel lesz, akikkel összeismerkedhet, akik a közelébe vannak, mert bármilyen rosszindulatú ember lehet a közelébe.. és te azokban nem bízol.. ezt meg is mondhatod neki.

+..ha én ilyet csinálnék nekem már nem lenne fejem.. akkora pofont kapnék ..

2012. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Megértelek téged, de őt is. Nagyon beleélte magát ebbe a nyaralásba, ezért haragszik és ezt úgy mutatja ki, hogy mellőz téged. De biztos vagyok benne, hogy pont olyan rosszul érzi magát most, mint te.

A barátok szülei hogy állnak a kérdéshez?

Esetleg egy páran lemehetnétek a fiatalokkal, így nem rájuk telepedve, de őket szemmel tartva tudnának pihenni, szórakozni.

2012. júl. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kamaszként voltam ilyen helyzetben. :D Előbb utóbb úgyis hozzád szól, nem némul meg örökké.
2012. júl. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!