Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért akadt ki anyám ezen...

Miért akadt ki anyám ezen annyira?

Figyelt kérdés
kb egy honapig nem volt szivacsom furdéhez ezért anélkul furodtem és a kezemmel mostam magam,amikor anyám ezt megtudta elkezdett kiabálni,hogy ha megtudja hogy mégegyszer szivacs néljul furdok belefolyt a vizbe,mert azota van szivacs,de én nem tudtam.ti is így viselkednétek anyám helyébe?
2012. júl. 19. 21:46
1 2 3
 1/27 slora ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem értem,hogy anyukád miért viselkedett így. Egyáltalán,hogy lehet ezen így kiakadni?Egyszerűen szóltam volna neked,hogy most már van szivacs és fürödj azzal.Szerintem rajtad akarta levezetni a feszültségét.
2012. júl. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért baj,ha pamacs vagy szivacs nélkül fürödtél meg?:D
2012. júl. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg más gondja, gondjai voltak, aztán pechedre pont rajtad csattant az ostor. Legalábbis szerintem ez messze nem akkora gond, hogy ügyet csináljunk belőle.
2012. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád egy kicsit elmebeteg.

Üzenem neki, hogy én még soha életemben nem fürödtem szivaccsal, és még sincs semmi bajom. :)

2012. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Eggyetértek az utolsóval ez nem lehet vita kiváltó oka.nincs abban semmi ha kézzel fürdesz!!
2012. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű:) Ez legyen édesanyád legnagyobb gondja hogy szivacs nélkül fürdesz.. Én kb 13 évesen fürödtem azzal,amikor bejött ez a fürdőpamacs hogy milyen jó buli... Aztán leesett,hogy büdös ha benne marad a szappan igy visszatértem a hagyományos kéz,víz,szappan kombinációhoz.
2012. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Még életemben nem fürödtem szivaccsal és még mindig itt vagyok.... szerintem teljesen felesleges. De ha ettől érzi magát jobban, akkor csináld így. Max. megjegyezheted neki, hogy nem kellett volna ennyire kiakadnia.
2012. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%
anyád nem normális
2012. júl. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, az buktatta ki, hogy fölösleges pénzkidobásnak vélte a szivacs árát így, használatlanul. Mindenesetre nem kicsit reagálta túl, a helyében mérföldekről sem jutott volna eszembe hibának felróni ezt.
2012. júl. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem, hogy miért baj, hogy szivacs nélkül fürdesz? Nem érhetsz puszta kézzel a saját testedhez?
2012. júl. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!