Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kaaszként mit tehetek ez ellen?

Kaaszként mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

anyám eltiltott mindentol és azt mondta,hogy ma semmi mást nem ehetek csak disznóhúst amit utálok,azért mert reggel nem ettem.anya tudja,hogy utálom,de ez nem érdekli nem ehetek ma,nem eloszor volt ilyen,tobbszor kényeszerítettek,hogy egyek olyat amit utálok,és ha rájon,hogyy most gépezek tuti megver.fogalmam sincs mit tehetnék,nem akarok így élni

14/L


2012. aug. 20. 15:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
Ilyennél úgy ott hagynám, hogy a húzat viszi be az ajtót nem a középkorban élünk ha meg nem akarsz enni akkor nem eszel, ennyi. Velem ilyen még nem volt de mondjuk én kivennem simán a kaját a hűtőből. 13/F
2012. aug. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 tüptürüptürüpp ***** válasza:
73%
Már megne haragudj, de ha nem akarsz semmit csinálni, "csak változtatni ezen" akkor az nem fog menni. Meg is kellene mozdulnod. Mint ahogy utolsó válaszban a 13/F is mondja. Nem vagy te tehetetlen baba, akinek nincs szája/keze/saját döntései. Megver?!!! 14 éves gyereket...na ne szórakozz, ha így akarsz élni hát sok sikert hozzá. Én már biztos, hogy nem otthon lennék. Aki veri a gyerekét az nem anya/apa!! Igeneis tudsz mit tenni, felejtsd el ezt a hülyeséget. Ez a szüleidnél már a kétségbeesés, ha a gyerekeküket ""fenyegetik"" veréssel 14 évesen. Jézusom..ilyenkor hálát adok, hogy ilyen tündéri anyukám van. :)
2012. aug. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 tüptürüptürüpp ***** válasza:
32%
Neharagudj, ha sértő volt a kommentem nem annak szántam! Csak nem értem az ilyen szülőket..tényleg neharagudj, ha megbántottalak!:)
2012. aug. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%

első vagyok :


a suliba van menza? ott szoktál ebédelni vagy suli után nyomba haza mész?

kérj valameik tanárodtól tanács /21. bent szoktak lenni/ szóval már biztos van benn valaki.

írj privátot és eszélgethetünk ha gondolod :)

2012. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%
nekem kiskoromban anyám mindig egy jó nagy tál főzeléket szedett...és amikor már nem bírtam többet enni otthagytam a maradékot....anyám addig ott tartott hogy egyem meg a többit, mire mondtam hogy hányingerem van, de őt nem érdekelte csak az hogy meg legyen éve mert nagyra kell nőni....majd toltam befele kanalanként a krumplifőzeléket és vagy a harmadik-negyedik kanálnál, a levest és a főzeléket is sugárba hánytam ki...engem kurwára nem zavart mert nem én takarítottam fel, de többet nem genyózottt velem
2012. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
90%

" bemehetnél/telefonálhatnál a gyámügynek vagy a kékvonalat felhívhatnád és elmondhatnád mi van. "

És a gyámügy jól megmondaná, hogy örülj, hogy van mit enni.

2012. aug. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én 11 éves koromba voltam így, a borsófőzelékkel.

Anyukám nem értette meg, hogy nem szeretem, nem akarok többet enni belőle, de azért is elkezdett kiabálni, hogy örülj hogy van mit enned! Tömte belém. Na de egy pár falattal később olyan hányingerem lett, hogy majdnem lehánytam, és leszédültem a székről.

Pár órával később telibehánytam a húgom, és még én voltam a hibás.

Már nem otthon ebédelek, hanem menzán.

2012. okt. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!