Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz gyereket nevelő szülőke...

Kamasz gyereket nevelő szülőket kérdezek, hogy nálatok meddig tartott egy-egy korszak? Pl: punk, rokker, stb.

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 17:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Ne haragudj, de nem jövök rá, hogy azt kérdezed hogy a kamasznak, vagy a felnőttnek :)


Nekem már 3 éve tart a rocker korszakom, most kb 1 éve kezd egy kis punk is belejönni :)

Viszont a hip-hop, rap meg az emo zenekarokat én sosem szerettem, de hát ez ízlés kérdése. Nem szeretem az ilyen zenéket hallgató embereket sem. (bocs mindenkitől)

Apunál sztem nem volt ilyen, legalábbis nem mondta.

Viszont anyu egyszer tett említést rá, hogy középsulis korában egy időben "kakastaréjos" volt! Nem picit lepődtem meg :)


Csak érdeklődésből kérdezed, vagy azzt várod mikor növi ki a gyereked? :)

2009. júl. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

*azt

14/L

2009. júl. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
A tesóm rocker volt kb olyan 14-15 éves kora óta,de már olyan 2-3 éve ,,kinőtte,,most 19 éves szóval neki hála istennek nem tartott olyan sokáig,max olyan 1-1,5 ávig!
2009. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Off: Miért hála istennek? -,-


Én rocker vagyok már vagy 3-3,5 éve. Volt úgy olyan egy évig hogy 40 fokban is feketében jártam, de jól éreztem magamat. Mára már az ilyenket kinőttem hogy csak feketét veszek fel, de ha nincs nagyon meleg akkor inkább azt. Nem tudom, ez nekem valahogy egy életstílus. Miért, amúgy miért gond hogy a gyereked egy stílust képvisel? 15/F

2009. júl. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%

Szia! Nem vagyok szulo, viszont saját tapasztalatot tudok mondani!

Rocker stílus nekem pár hónapig tartott, aztán még jottek ilyenek, de az is csak pár hétig/hónapig tartott.

2009. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%

Üdv!

13-14 éves koromban kezdtem punk ill. rock zenét hallgatni, ilyen társaságba (kocsmába) járni. A külsőségek (acélbetétes bakancs, fekete cuccok, szakadt farmer, gyakorló stb.) pár évvel később jöttek, és most kezdek leszokni róla. Diplomás közgazdászként már annyira nem lehet így szaladgálni a mindennapokban (sajnos), azonban a zene, a stílus szeretete, az életérzés már nem nagyon fog megváltozni.

25/F

2009. júl. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
12 évesen lettem rocker.. 13 évesen váltottam punkra.. 14 évesen rapper..15 évesen r'n'b cicababa stílus.. 16 évesen pedig szégyenlem magam, hogy ezeket mind elkövettem!! :D
2009. aug. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

Én sem szülő vagyok, de tudok nyilatkozni... =)

12évesen rocker/metalos 14éves koromig

14évesen reggae-s de a metal maradt =) 15éveskoromig

bekerültem középsuliba. művészeti iskola. lila haj, és jöttek a piercingek... :D most 16vagyok 3piercing és 2 fültágító boldog gazdája vagyok, úgynézek ki mint akire ráömlött a festékesvödör(színes a hajam...), de deszkás cipőt, télen meg acélbetétest hordok és érdekes módon keverek minden stílust. :D És nekem jó így. Megtaláltam önmagamat. =)

Ha rátalál a gyermeked önmagára, ott megáll. Akármi is lesz a végeredmény, a gyereked... :SD Sztem fogadd el és szeresd. =) Velem nem tették...fogaddmeg. :/

2009. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Én jobboldali vagyok 13 éves korom óta, és amíg élek az leszek :D
2009. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%

Off: micsoda válaszok...

A punk rocker korszakok általában hamar elmúlnak, akkor ha a gyerek 11-13 éves kora között kezdi ezt el. De ha már túl van a 15-ön akkor nagy az esélye, hogy sokáig lesz ilyen stílusa, mivel akkor alakul ki a barátiköre, ahol valszeg hasonló stílusú gyerekek vannak, és jobban összetartanak stb...

2009. aug. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!