Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz gyereket nevelő szülőke...

Kamasz gyereket nevelő szülőket kérdezek, hogy nálatok meddig tartott egy-egy korszak? Pl: punk, rokker, stb.

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 17:22
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%

10-11 évesen kapott el a rocker életérzés. 16 éves vagyok.

És igen,ha elmúlt 15 akkor valószínű,hogy ezt a stílust követi még elég sokáig.

2009. aug. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 13-14 éves koromig voltam "kemény rocker" tök fiúsan öltöztem-.- Aztán 14 évesen átváltottam emo-ra..depressziós voltam, félre fésült haj, sőt még kivehető piercingem is volt. Na..aztán jött a plázacica stílus. Hát nagyon vicces voltam..Aztán végül az alter. Sálak, csőfarmer, tornacipő, sapkák meg egyéb fejfedők..Most, 15 évesen találtam rá az igazi stílusomra. Nőies, de mégis különc. Tökéletesen érzem magam.
2009. aug. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Ha már offolunk. Nekem pl nem voltak korszakaim, egyből rátaláltam arra, ami jó. Nem fogtak meg az átlag csoportok akkor sem :) Úgyhogy szerintem emberfüggő ez is.
2009. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Egy éve vagyok rocker és fogalmam sincs kifogom e nőni. Nem hinném hogy 25-30 évesen is rocker leszek de jelenleg jól érzem magam így. A gyereked is kifogja nőni. Csak ügyelj arra hogy minden szart ne engedj neki. Pl szerintem a hatvanhatezer piercing, a felnyírt haj meg a szivárvány színű haj az túlzás. Nekem egy piercingem sincs és a hajam is normális. Persze ettől hülye szülő leszel hogy nem engeded neki de majd rájön 20évesen ha telelesz mindenhol lyukkal hogy mekkora ballépést követett el.
2009. szept. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

12 éves lehettem, amikor rocker lettem, úgy gondoltam, örökké fekete cuccokban fogok rohangászni, fekete vagy sötétvörös hajjal.

Most váltottam: fekete nadrág helyett hipózott miniszoknya szakadt harisnyával, bő, fekete zenekaros póló helyett párduc, vagy bekarikázott A (rem magyarázatra nem szorul:D) betűs top vagy póló, bakancsba fekete helyett piros fűző, hosszú fekete haj helyett rövidebb lila, metal helyett punk. Úgy érzem ebben találtam meg magam, és hogy ezt az életérzést sosem fogom kinőni. A ruha majd megy, ha muszáj lesz, meg a többi külsőség, de belül pank maradok.

PUNKS NOT DEAT!!

2009. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
én olyan 13 évesen lettem rocker. de akkor még persze nem jártam el koncertekre meg ilyenek. most 18 leszek, és egy éve áttértem a pank stílusra. sose gondoltam h képes leszek így öltözködni ( mármint nem gondoltam 13-14 évesen mikor ügyeltem a 'csak fekete' megjelenésre) de msot ezt kinőttem és nekem jobb így. hallgatok még simán rock zenét, de szívesebben pankot, és ilyen koncerten is sokkal jobban érzem magam. Szüleim már kezdenek megszokni. nekem most épp ilyen rózsaszínes a hajam, meg oldalt leszivattam :D és nehezen,de hozzászoktak ehhez.vagyis apám még annyira nem,dehát nemtud mást csinálni. pc-t jövőhónapba csináltatok:) sokmindenki (osztálytársak -.-) mondogatják hogy úgyis kinövöm egy éven belűl már. De sztem aki igazán ebbe érzi jól magát, az nem növi ki, legalábbis nem 1-2év alatt:) és ahogy az előttem lévő is írta: Punk's Not Dead :)
2010. ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

És itt jövök, mégegy punk leányzó;)

Mondjuk én nem vagyok annyira "durva" ezekben a piercinges, hajfestős dolgokban. Anarchy póló, meg zenekarok tagjainak a sziluettjei, vagy leopárd minta, természetesen, szakadt, hipózott farmer, flanelingek...Tehát én nem durvulok annyira, de pc-met jövő héten lövetem:) Édesapám is nagy helyi punk volt, tőlem se vártak mást, bár most hogy így olvasom lehet, hogy felnyíratom vagy befestem a hajam egy részét...

13L

2011. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Tinédzser koromban én is ezt a stílust követtem, aztan mikor anyukámhoz kellett bejarni a kórházba nem ereztem illőnek a teljesen fekete öltözetet, ezert pár evig színesben jartam, de aztan vissza valtottam a goth stilusra, azt leszamitva hogy a hajam nem feketére hanem szinesre festem, pont úgy öltözöm, mint 15 évesen.

26/L

2020. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!