Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen tolltartót vegyek a 11...

Milyen tolltartót vegyek a 11 éves lányomnak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Van olyan amit nagyon szeret? (Pl. Micimackó vagy nem tudom)
2012. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

[link]


Első vagyok, nekem ez volt a favorit forma. A minta meg már tőle függ.

2012. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem viszed magaddal a lányodat tolltartó vásárlásra?Ő majd megmondja, hogy melyiket szeretné.
2012. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem 11 évesen már ki tudja választani. Vagy böngésszétek végig a netet /vaterát, stb/, és mutasson rá, h melyik tetszik neki.
2012. aug. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Én most a TESCO-ban vettem egy fekete tolltartót neonszínű szívekkel rajta. Ezen kívül van egy macskás tolltartóm, egy twilightos (nem szeretem am a twilightot) és egy zöld színű cseresznyékkel rajta. De gondolom 11 évesen ki tudja magának választani, hogy mi tetszik neki. Vidd el magaddal vásárolni és ott válasszátok ki együtt.

12/L

2012. aug. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
Talán elkéne vinned magaddal vásárolni, nem olyan kicsi hogy ne tudja kiválasztani.
2012. aug. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Menjetek együtt, mert szerintem nem csak hogy ki tudná választani(valószínűleg nagyon szívesen meg is teszi), hanem könnyen rosszat választhatsz (nem azért mert nem ismered, vagy ilyesmi, ez egyszerűen nehéz), és akkor majd év közben könyörög ki magának egy másikat
2012. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
2012. aug. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 tüptürüptürüpp ***** válasza:
72%

Szerintem már ki tudná magának is választani. A hugom most megy 1.-be és vele mindent közösen vettünk. A lányodnak is biztosan jólesne ha együtt vásárolnátok. Ha azért tetted fel a krédést, mert még ő sem tudja milyet szeretne, akkor leírom nekem milyenek voltak.:) Idén a FunkyFish-be vettem ilyen 3 fakkosat muffinok vannak rajta tényleg jól néz ki. Tavaj/tavajelőtt Converse tolltartóm volt az is jó volt. Előtte már sajnos nem emlékszem rá, de szerintem nézzetek be több papírboltba és majd Ő választ.

15/L

2012. aug. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
87%

Szerintem vegyél neki olyat, amit szeret. Ha nem tudod milyet szeret, akkor kérdezd meg tőle, vagy menjetek el együtt vásárolni.

12/L

2012. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!