Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 10éves fiamnak még ma is...

10éves fiamnak még ma is akkora a pénisze, mint egy újszülöttnek, normális ez?

Figyelt kérdés
Kérlek ne nézzetek le,hogy milyen anya vagyok,hogy ilyennel foglalkozom,de tényleg hihetetlenül el van maradva e téren.Épp a minap egy anyuka tett tisztába egy párhós babát és az övé is nagyobb volt mint a fiamé.
2009. júl. 26. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ne hagyd annyiban a dolgot,ha téged ez zavar.Vidd el urológiára,és beszéld meg egy orvossal,hogy mi lehet a gond,hogy el van maradva a fejlődésben.Lehet,hogy pár éven belül behozza a lemaradást.Én minden esetre örülök,hogy vagy ennyire lelki ismeretes,hogy figyeled a gyerek fejlődését.(Amúgy nekünk van egy 6 éves unoka öcsénk,és elképesztő kicsi nemi szerve van.A 3 éves fiunknak viszont szép,formás,vele együtt nő.Szóval szerintem forduljatok orvoshoz.)
2009. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM
2009. júl. 26. 13:33
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha egy picit húsosabb a hasa, akkor a hájacska gyakorlatilag "rálóg" a pénisze tövére. Nézd meg, hogy ha a pénisze fölött föl tudod húzni a pociját, akkor nagyobbnak látszik. Persze ez csak akkor igaz, ha van pocija, ha nincs akkor nem.

Ha tényleg aggaszt, akkor vidd el orvoshoz, persze. Inkább aggódj feleslegesen, mint hogy később bánd, hogy nem nézetted meg.

2009. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen jó, ha megnézeted orvossal, a saját megnyugtatásod miatt.


De szerintem nincs baj. Egyrészt ugye kétféle fütyi van, az egyik fajta nyugalmi állapotban is nagy, de felállva nem sokkal nagyobb. A másik fajta nyugalmi állapotban pici, de óriási mértékben megnő, mikor feláll.


Lehet, hogy a fiad az utóbbi kategória, és akkor semmi baj. Pisilni pici fütyivel is lehet, a szexeléssel meg nem lesz probléma.


Meg talán a tulzott anyai aggodalom is "kicsinyíti" a fiad fütyijét, mikor összehasonlítod pár hónapos babákéval.

2009. júl. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
az öcsémet sokszor tettem tisztába, és utána, mikor láttam a pici unokatestvére fütyijét, észrevettem, hogy az én öcsémnek elképesztően nagy volt az unokatestvérééhez képest. Szerintem fiú és fiú között is különbség van, lehet, hogy később behozza a lemaradást
2009. aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

10 évesen még nem baj ha akkora

legyen meg mindkét golyója


majd 11-12 évesen úgyis el kezd nőni

2009. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
vidd el dokihoz, egyszer még megköszöni neked hogyha lehet rajta segíteni :P
2009. aug. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
oshoz hurcibálni. 10 éves, még bőven van ideje nőni...lehet, hogy későn érő típus. Majd meg fog neki nőni.
2010. febr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, eleje lemaradt: felesleges ennyi idősen orvoshoz hurcibálni.
2010. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!