Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Belezúgtam volna a legjobb...

Belezúgtam volna a legjobb barátnőm bátyjába?

Figyelt kérdés

Egy évvel idősebb nálam a srác. Mostanában nagyon sokszor gondolok rá, és olyanokat álmodok vele, hogy még. Sokszor dumálunk, jóba is vagyunk, sőt úgy érzem h őneki is bejövök, mert folyton hülyül velem stb.

Szerintetek ez helyes dolog?


2009. aug. 4. 16:00
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%

hát... velem is ez történt....

és össze is jöttem a legjobb barátnőm bátyjával. és egyszer felvetettem a barátnőmnek h: képzeld azt terjesztik rólam h járok a bátyáddal. erre ő: úristen ekkora marhaságot.fúúj.

nahát ezek után gondolhatod h nem közöltem vele.

és titokban tartottuk a barátnőm előtt és csodálatos 5 hónapot töltöttünk együtt....

szóval szerintem ha a barátnőd nem díjjazza az ötletet felesleges neki elmondanod.

csak aztán vigyázzatok hogy le ne bukjatok ;)

2009. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Sztem a barátnőm nem borulna ki, mert egy másik barátnője(akivel utáljuk egymást)járt a bátyjával, és nem volt ellene semmi kifogása.
2009. aug. 7. 19:25
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a 13éves lány aki azt hiszem 2 válszt írt :)

Hát figyelj szerintem ne titkoloz előtte vagy odaállsz elé és elmonod vagy hagyod,neked hogy esne ha veled csinálná a bátyád meg a barátnőd??(ha nincs bátyád csak gondolj bele h van) és a barátnőd meg a bátyád ott hazudozik előtted,biztos örülne neki

2009. aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Hú,tudod mennyi ilyen van?

én 17 voltam amikor belezúgtam a barátnőm bátyába ö 21 volt.

Már 20 éve házasok vagyunk és nagyon boldogok!:)

2009. szept. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

De az benne a pláne, h a sráccal nagyon-nagyon jóba vagyunk, de nem tom h ő mit gondolna erről az egészről.

A barátnőm (a srác húga) mostanában folyton azon poénkodik, h a végén összejövök a bátyjával...De ahogy én észrevettem, a bnőmet nem zavarná ha járnék a bátyjával...Csak olyan szar most, mert most vagyok 8.-os, és ő meg koleszos....bár én is abba a suliba készülök ahova ő jár...szval majd meglátjuk...

Köszi a válaszokat, nyugodtan írjatok még

2009. szept. 4. 19:13
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron volt h az egyik bnőm sokszor meghívatta magát hozzánk, szinte már erőltetetten... történtek még dolgok, amiből már egyértelműen kiderült, hogy nem miattam , hanem csak a bátyám miatt járt hozzánk... göndolom összeköttek, de ezt nekem nem mondta el egyik sem... elég rosszul esett :( szal szerintem ne titkold el előle ha összejöttök, mert ez nem tesz jót a barátségnak
2009. szept. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ha összejönnénk, egyből elmondanám a barátnőmnek. Nekem a barátnőm mindennél fontosabb...
2009. szept. 5. 18:34
 18/20 anonim ***** válasza:

Lécci írd meg, hogy összejöttetek-e!

Ugyanis én egy pont ilyen helyzetben vagyok, mint te vagy, voltál. Csak köztünk 4 év van.

2010. dec. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Nem jöttünk össze...szeptemberben közel álltunk hozzá, de jöttt egy másik fiú, aki azóta is a barátom. A barátnőm bátyjával aféle perverz barátok maradtunk...mind a ketten többet érzünk egymás iránt, mint barátság...de ezt a jó viszonyt nem akarjuk elrontani...

de soha ne mond h soha:)

2011. jan. 31. 16:38
 20/20 A kérdező kommentje:
ja és most már 15 vagyok:)
2011. jan. 31. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!