Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek ha megtudnátok...

Mit tennétek ha megtudnátok hogy ha a 17 éves lányotok bejelentené hogy gyereket vár és a barátja elhagyta?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 18:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

1. tisztáznám a lányommal mit szeretne, beszélgetnék vele, megölelgetném és sok egyéb ilyen


2. a férjem megkeresni a kedves "barátot" és tuti kiherélné. ez 100%

2012. okt. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Először én is megbeszélnék mindent a lányommal, biztos hogy nem kiabálnék vele, az nem segít. Támogatnám mindenben és együtt elgondolkoznánk azon, mi lenne ha megtartaná a babát, és mi lenne ha nem.

Aztán természetesen megkeresném a barátot és vele is beszélgetnék erről...

Persze csalódnék kicsit a lányomban, hogy ilyen felelőtlen, de ettől függetlenül ugyanúgy szeretném és támogatnám őt mindenben.

2012. okt. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó ne ítélkezz a körülmények teljes ismerete nélkül, a lényeg a részletekben van.
2012. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nekem a húgom volt , ilyen helyzetben , viszont köztünk 12 év a korkülönbség , igaziból anyu minket elhagyot , így őt is én neveltem , ugy , hogy ezt nekem mondta el . 1 éve történt a dolog , teherbe esett elmondta a barátjának lelépet , ugye ő nálunk lakik . Ugye bár megbeszéltem vele a dolgot , ő megszerette volna tartani a babát , így nekem ez volt ellenemre ! Persze nem szaba vele kiabállni semmi ilyet ! Majd amikor megszületett a Kira ( 3hós ) tiszta olyan lett mint az apukája ő látta a képeket és bele szeretett a kislányba azóta is együtt vannak és nevelik a gyereket !
2012. okt. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
Abortuszra küldeném, teljesen egyértelmű. 17 éves még tanulnia kell, az anyaságra fel kell készülni lélekben is, meg anyagilag is. Ez nem csak úgy működik ohh becsúszott jól van megtartom. Felesleges megszülni a gyereket, hogy majd árvaházba adja, vagy nyomorba nevelje és bűnöző lesz. Aki meg azt mondja szülje meg , azok az emberek ne sírjanak majd hogy milyen szar Magyarországon élni, meg nincs pénzünk semmire...
2012. okt. 8. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó válaszolónak(5-ös.):Gondolkozzál már egy kicsit mielőtt írsz is.Te anyád se ment veled abortuszra,örülj neki.Másnak minek adsz ilyen tanácsokat?A gyerekvállalás/nevelés nem elsősorban pénz kérdése.Csak ezt az emberek 95%-a nem tudja.A kérdezőnek meg azt mondom,hogy támogassa a lányát,álljon mellé és semmiképpen NE küldje el abortuszra.Mert azzal olyan károkat okoz a lányának lelkileg(nem beszélve arról az ártatlan magzatról) amiket nem tud majd lemosni magáról egész életében.
2012. okt. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
Megpróbálnám rábeszélni az abortuszra, mert egy gyerekkel már semmi esélye normális életre.
2012. okt. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
én meg hagynám hogy ő döntse el legalább ennyit megérdemel.
2012. okt. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
mármint a lány
2012. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Látom a vélemények megoszlanak,a beszélgetés megtörtént.
2012. okt. 8. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!