Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a 15 éves lányoto...

Elengednétek a 15 éves lányotokat vonattal Nyíregyházáról Debrecenbe?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 14:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Az egy 30-40 perces út. Egyáltalán miért merül fel benned, hogy nem engeded el?
2012. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Ez igent jelent?:) Amúgy én a lány vagyok.
2012. júl. 8. 14:27
 3/31 anonim válasza:
91%
El. Egy 15 éves már tud magára vigyázni. Ráadásul nincs is messze. Meg ott a kalóz, ha valami baj van. Debrecenben sem lehet baja. Ha eltéved, megkérdez valakit. Meg járkálnak emberek az utcán, ha valaki belekötne esetleg. Segítséget tud kérni.
2012. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%

attól függ, hogy napközben vagy este, milyen okból, meddig maradna.

Mert az is egy verzió, hogy megy a barátnőjéhez, sétálnak, moziznak egyet és jön haza, meg az egy egész más tészta, hogy a pasijához ugrik el fél napra, akit nem is ismerek stb...

2012. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Nem vagyok anyuka. Engem 14 évesen is elengedtek a barátomhoz egyedül vonattal, pedig 140 km-re lakott.

Nem igen tudom megérteni, hogy vki egy 15 éves lányt miért ne engedne el egy 30 perces vonatútra...

2012. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen lettem koleszos, ennél hosszabb volt otthonról a koleszba az út, ráadásul át is kellett szállni.

Szóval én tuti elengednélek, de attól is függ, hogy mikor. Mert valószínű nem az esti legutolsó járattal. :)

2012. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
27%
Én nem. Mert úgy gondolom, hogy vagy jön a szüleivel 15 évesen, vagy egy felnőttel. Amúgy meg semmi keresnivalója egy másik városban egyedül. Ezért az "elengedés" nem kerül szóba, mert felügyelettel lenne. A 15 év egy vicc. El lehet tőle ájulni, hogy mennyire sok, de egyáltalán nem az. Főleg nem a mai világban, amikor az elképzelés a felnőtté válásról korábban jön, mint a tényleges érés! Az én lányom nem menne!
2012. júl. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Napközben én elengedném.

Innen a környékből nagyon sokan járunk, vagyis jártunk a 35km-re lévő suliba, és senkit nem kísérgetett az anyukája kézen fogva...


19f

2012. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Engem elengednek, 15éves vagyok, bár hozzátartozik hogy apukám kalauz szóval konkrétan a vonaton nőttem fel.:D

15/l

2012. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
én is 15 lány vagyok szintén Debrecenbe megyek néha busszal/vonattal... olyan 50-60 km az út. miért ne lehetne elengedni? szóval én simán :)
2012. júl. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!