Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! 14 éves lány vagyok....

Szülők! 14 éves lány vagyok. Elengednétek discoba?

Figyelt kérdés
A barátnőimmel és a barátaimmal elszeretnénk menni. Nem "menőzésből", és nem inni meg cigizni. Hanem bulizni, táncolni. Barátom még nem volt, és a koromhoz képest érett vagyok, (szerintem). Anyukám bízhatna bennem, mert semmi "olyat" nem csinálnék. Tudom, kicsit "érvelősre" sikeredett, de ez az igazság. (Ja és a lakásunktól kb. 15 percre van gyalog a disco).
2012. nov. 16. 17:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem vagyok szülő, de a lányomat biztos hogy nem engedném el ilyen korban.... Ott vannak a suli bulik, az bőven elegendő!
2012. nov. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, talán két -három év múlva.
2012. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
55%

Huhh, nem tudom igazából. Én most vagyok 16, pont 14 évesen voltam először.


Nem is olyan durva, mint amennyire itt leírják. Ok, nyilván van minden szórakozóhelynél egy-egy olyan hely, ahová viszik a k.rvákat, de én speciel pl wc-ben d.gni még nem láttam senkit, drogot se erőszakolják beléd, csomószor mentem gyalog, senki nem akart még megerőszakolni. :) Annyi, hogy a piára vigyázni kell, de ez alap dolog.

2012. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
67%
Sekkiképp, ráadásul jogilag be sem mehetnél 10 után ilyen helyre.
2012. nov. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
22%

Hát én 15 éves vagyok. Engem már egy ideje elengedett volna anyukám, de nem mentem mert egy normális társaság sem volt a környezetemben, akikkel elmentem volna. Na de lényeg a lényeg, sokan mentünk(min. 8-10-en) és a legfiatalabb barátnőim 14 évesek voltak. Igen, ittunk de mindannyian józanul mentünk haza. Személy szerint én olyan 3-4 körül értem haza, de közben anyukám felhívott vagy 3x hogy minden rendben volt-e.:)Ja és a hely ahol majdnem végig voltunk úgy 5-10 percnyire van tőlünk gyalog.

Szerintem 14 évesen ha megbízható vagy, elengedhetnének.

Ja és nyugodtan le lehet pontozni.

2012. nov. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen disco.Mert volt régebben pl Pesten itt tini disco ami 5 és 10kööztt volt este. Utána max 11ig el kellett hagyni a 18 alattiaknak a helyet,amit ellenőriztek is és utána jött 11től a rendes 18+ disco.Egyébként engem nem engedtek el,annak idején.Egyszer voltam 27évem alatt csak discoban de akkor is Székelyudvrhelyen ahol egy kis "magyar" szemmel retro disco volt. Tankcsapda,PAdödő meg ilyen zenék voltak. De az csere diák progrm volt,szinte kötelező volt elmenni és már 17 voltam.


Mondjuk most hogy igy belegondolok egyszer 20 évesen is voltam szórakozóhelyen(zenés tánci helyen) de ott koncert volt,s a szüleimmel voltam. S ott is ilyen normális zenéket adtak nem ilyen tuc tuc dj zenéket. Mondjuk én eleve ugye nem szeretem a tuc tuc dj zenéket... Pop zene párti vagyok inkább,azt meg discoban nem nagyon adják sajnos. (Olyan zenéket szeretek amit lehet énekelni..Meg karaoke buli párti vagyok inkább.)

2012. nov. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom miért féltik ennyien én 16f vagyok voltam Discoban és itt a itt levők 70% 14-18 év között van és igazából semmi nem történik táncon is zenén kívül persze ez függ milyen disco mert mondjuk a Pesten azért más.
2012. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
70%

miért akarsz discoba menni?

nincs jobb egy ivós-szívós lazulásnál, sütögetni valamit a kertbe stb.

2012. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 r2d3 válasza:
nem
2012. nov. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Még szép hogy nem !
2012. nov. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!