Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elengednétek a 13 éves...

Ti elengednétek a 13 éves lányatokat egy rock koncertre? Hogy zajlik egy rock koncer?

Figyelt kérdés
Nem egyedül menne 2 20 éves lánnyal. Minden álma elmenni egy koncertre. A többi 13 éveshez képest elég érett, de akkor is, azért egy koncertről van szó. A lányokban is megbízok. A születésnapjára is azt kérte. Mi zajlik ilyen koncerteken? Ti elengednétek? A válaszokat előre is köszönöm szépen.

2012. nov. 1. 16:47
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
42%

Én most 29 éves édesanya vagyok és határozottan NEM engedném el!Én anno (nme is olyan régen) jártam ilyen koncertekre,ismerem a közeget...és hát nem a legideálisabb környezet egy gyereknek (mert oké,hogy érettebb a koránál,de akkor is gyermek még).

Hogy mi megy ott?...Ez nagyban függ attól,ki lép fel.De általánosságban elmondható,hogy a fiatalok 90% hulla részegen őrjöng,előfordulnak verekedések,a sok illuminált (és most finoman fogalmaztam)fiatal kötekedik,esetleg belekötnek a lányodba (ki tudja milyen okból kifolyólag,akár szexuális célzattal is)...és még sorolhatnám.

Nem gondolom,hogy ezt kellene látnia a lányodnak,ne ebből merítsen példát. :(

2012. nov. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
A Tankcsapdára szeretne elmenni. Nagyon durva körülmények? A 20 éves lányok is 12 éves koruktól járnak, és nekem azt mondták, hogy nem olyan durva. Akkor ez nem igaz?
2012. nov. 1. 17:00
 3/36 anonim ***** válasza:
83%
Én is jártam Tankcsapdára. Hülye ötlet, ha elmehetnek 3-an, hogy lássa a koncertet, de mennél te is esetleg egy másik társasággal (férj, barátnő stb...), úgy, hogy nem lógsz a nyakán, de azért szemmel tartod??? Nem tudom, hogy hány éves vagy, de ott sok korosztály megfordul, nem néznének ki. A nővéremék ezért járnak szabadtéri koncertekre, mert ott együtt van az egész család és a gyerek is bulizik.
2012. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
38%
Biztos nem engedném el, Jézus, dehogy!!
2012. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
34%
Nem engedném el még 15-16 évesen is max felnőtt rokonnal,de másképp nem.13 éves gyerek nem való rock-koncertre.
2012. nov. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
54%

'. vagyok:sajnos el kell keserítselek,nem igaz,amit a nagyobb lányok mondtak neked.Én voltam nagyon sok Tankcsapda koncerten/is és hát...én mindenképpen azt javaslom,hogy semmiképp ne engedd el.Lesz még rá később is lehetősége.Esetleg vegyetek neki egy koncert dvd-t,talán azzal valamennyire ki tudjátok engesztelni.

Nekem fiam van,de még őt sem engedném el 16-17 éves kora előtt!

2012. nov. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
* 1.,bocsánat!
2012. nov. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Én 39 éves vagyok, és ki nem állhatom a rockor, a férjem is ugyan így van vele...Köszönöm a válaszokat.
2012. nov. 1. 19:22
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Engem elengedtek anno a nővéremmel.Nem mentem be előre a pogózók közé.Nem ittam alkoholt sem.Csak álltam és néztem a koncertet,kicsit ráztam a fejem.:) A konci után hazamentünk.Én nagy rocker vagyok mára,és ugy engedném el hogy megyek a férjemmel is,családi programként.:)
2012. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
9. És akkor hány éves voltál?
2012. nov. 1. 20:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!