Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednéd, hogy a 14 majdnem...

Engednéd, hogy a 14 majdnem 15 éves lányod minden hétvégén hajógyárira járjon?

Figyelt kérdés
Barátnőm ennyi idős és minden hétvégén ott bulizik,tegnap is mesélte,hogy ma whiteba megy ,ti elengednétek ? Ráadásul nagyon sok 30_40 éves palit ismer ott akik meghívják piálni ,szerintetek?
2012. nov. 17. 11:28
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
ja és elirtam white men a szigeten van, kicsit arréb, de szokott járni studioba, patronba...
2012. nov. 17. 11:30
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. nov. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és te ne is akarj odajárni :) 18 évesen sem engedném amúgy :)
2012. nov. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szó nem lehetne róla!Meg van a véleményem a szüleiről.Egy ennyi idős GYEREKNEK nem ilyen elfoglaltságon kellene járni az eszének!
2012. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

NEM!!!

És ez nem normális...én 18 vagyok, koncertekre járok évente max 4-szer, és ott se fogadok el senkitől piát...(pedig mindig kifogok valakit, aki meg akar hívni, és általában max 4-5 évvel idősebbek mint én...)

Szóval nekem is meg van a véleményem a barátnődről is, és a szüleiről is...ez a viselkedés meg szánalmas, már bocsi...

Remélem te nem azért kérdezed, mert te is oda szeretnél járni...egyébként egyetértek az előttem szólókkal ezeket a dolgokat leszámítva..

2012. nov. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedném, ha 18 éves lesz, akkor megbízható társasággal, fiúkkal, akik ha esetleg baj van tudnak segíteni esetleg elengedem. De 14-15 évesen még nem tud egy lány vigyázni magára.
2012. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedném. Egy kiégett lány lesz már a huszas évei elején.
2012. nov. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan nem, mégpedig azért, mert pontosan tudom, hogy mi folyik ott...

Persze nem mindenki drogos és/vagy prosti, aki odajár, de ott a legkönnyebb azzá válnia még annak is, akinek magától eszébe sem jutott volna.

És sajnos nem csak a lányok vannak veszélyben, hanem a fiúk is, csak ők annyival jobb helyzetben vannak, hogy annyi idősnek látszanak, amennyik valójában és nem tudják magukat sminkkel és ribis ruhákkal öregíteni...


Ja és ne legyetek naivak! Ha egy pasi, főleg egy nálatok min. 2-3x idősebb, meghív valamire, az nyilvánvalóan valami ellenszolgáltatást vár cserébe, nem csak a 2 szép szemetekért fizeti a piátokat, hanem a feszes husikátokra is vágyik :)

Arról nem is beszélve, hogy manapság már annyi különféle felismerhetetlen drog van, amit simán belecsempészhet az italotokba és kb. fogalmatok sem lesz róla, hogy mit csinál(nak) veletek. És sajnos ilyen esetben még az a jó, ha csak szexelni akar egyet, nem akarom részletezni, hogy öntudatlan, befolyásolható állapotban miket lehet tenni egy lánnyal... De az is elég, ha csak felveszi az aktust és felteszi a netre.


Én is buliztam ott sokszor, kipróbáltam ezt-azt és utólag örülök, hogy szerencsére semmilyen következménye nem lett a dolognak. Hozzáteszem: én 2x annyi idős vagyok, tehát láttam már ezt-azt előtte, úgyhogy egy piát kínáló pasi láttán nem szoktam hanyatt dobni magam :)

2012. nov. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
16 éves lány vagyok, és NEM. Én se járok oda, mert a Hajógyári elég gáz hely...
2012. nov. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
A Hajógyári sziget esténként szörnyű hely... Semmilyen korosztálynak nem ajánlott, főleg nem 15 éves divatból bulizós hülyegyerekeknek nem!
2012. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!