Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Melyiknél lennétek...

Szülők! Melyiknél lennétek mérgesebbek? Ha kiderülne, hogy a kamasz gyereketek minden hétvégén berúg, vagy ha minden hétvégén betép?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 13:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
88%
Ha betép... Berúgni legalább nem illegális. (Mármint 18 alatt az, de mégiscsak más)
2012. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
95%
ha betép....de gazából mindkettőnél....
2012. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
67%
Na azzal a reakcióval ne találkozzon soha a majdani kamasz gyerekem, amikor megtudom róla, hogy "betépett".
2012. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:
ja és még ha kérhetem, odaírhatnátok, hogy miért?
2012. okt. 31. 13:20
 5/64 anonim ***** válasza:
17%
Ha betép akkor mérgesebb lennék mert az illegális és ha fiatalkorú a gyereked akkor azért téged vesznek elő. 13/L
2012. okt. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:

És csak azért az hogy betép, mert illegális? Arra nem gondoltok, hogy a fűvel kevésbé árt magának?

Tudjátok, átérezhetnétek a helyzetem, mivel elég keményen kell tanulnom, nem szeretném, hogy lebutuljak a piától, de ha elmegyek bulizni nyilván valahogy javítani kell a kedélyállapotomon. Így elfogadható?

2012. okt. 31. 13:24
 7/64 anonim ***** válasza:
62%

Mert a betépésnek sokkal több káros hatása van a szervezetre, sokkal jobban elszáll az agya és sokkal könnyebb rászokni.....

A piálást ha értelmes még kinőheti, sőt lehet egy két hányás és másnaposság után rájön mennyire nem mókás, de drognál ez másképp jön le, megeshet nem is emlékszik semmire csak hogy mennyire "jól érezte" magár és még drágább is.....

2012. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
63%

hülyeség hogy a fű nem olyan káros sőt...nézz szét egy alkoholos és egy hosszú távon füves emberekről készült képet....

Egyik profom is elszívta az agyát szó szerint hülyébb lett mint az alkoholista "társa", már nem lehet beszélni vele ő azt hiszi csúcs menő közben elfelejt mindent.....

2012. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:

Pontosan erről beszélek :) semmit, semmit, de még csak közöd sincs az egészhez, azt papolod, amit az iskolában levetítettek

most figyelj, beírom gugliba, hogy alkohol vs marihuána

1. találat


Egy újabb kutatás látott napvilágot a Tengerentúlon, amely azt bizonygatja, hogy az alkohol igenis veszélyesebb drog, mint a marihuána.


Két kaliforniai egyetem kutatói ezúttal a tinédzserkori szerhasználat hosszú távú agyi hatásait vizsgálták, s megállapították, hogy a tizenévesek esetében a rendszeres marihuánafogyasztás kevesebb negatív idegrendszeri elváltozást okoz, mint a sűrű „tintázás”.

Az alkoholfogyasztó kamaszoknál rendellenességet tapasztaltunk az agy méreté­ben, a fehérállomány működésében, és a megismerőképesség fejlődésében is. A kannabiszfogyasztók szintén mutattak elváltozásokat a „tisztán élőkhöz” ké­pest, de jóval csekélyebb mértékben – áll a kutatók jelentésében, amit a Clinical EEG and Neuroscience tudományos magazin januári számában közöltek.

A kutatás eredményeire reagálva az amerikai kannabisztörvények reformálásáért küzdő szervezet, a NORML (National Organization for the Reform of Marijuana Laws) igazgatóhelyettese, Paul Armentano elmondta, hogy fenntarthatatlan a jelenlegi helyzet, amelyben az állami rendelkezések a keblükre ölelik a szeszt, miközben a bizonyíthatóan kevesebb egészségügyi kockázattal járó marihuánát tűzzel-vassal irtják.

2012. okt. 31. 13:28
 10/64 anonim ***** válasza:
71%

orvostan hallgató vagyok...kicsim láttam belűről mi mit tesz, és jártam köztük...hülyeségeket vetítenek a suliban ez igaz, de ugyan olyan hülyeségek vannak a neten is....

HA el akarod szívni az agyad tedd nem értem mit kell ezen bizonygatni...ja vagy ezek már a tünetek? :D

2012. okt. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!