Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek az normális, ha a...

Hahó6 kérdése:

Szerintetek az normális, ha a 14 éves gyerekem tiltakozik a 21:00,21:30-as lefekvéstől hét közben, illetve a hétvégi 22:00-tól? Hétvégén maradhat fent addig, amíg saját maga el nem megy aludni?

Figyelt kérdés

#alvás #14 évesek alvás
2012. nov. 24. 11:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Én 5:30-kor kelek reggel, és 10 után szoktam aludni menni. Van amikor már 10kor ágyban vagyok, de van, amikor csak 11 körül. Szólnak, hogy aludni kéne, de nem "parancsolnak". Nekem így tökéletes. :)


16L

2012. nov. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

na.. én 15 vagyok. 14 évesen még én is éjfél-1 óra körül feküdtem le,ugye általános suli, nem is kellett sokat tanulni, meg megmondom őszintén nem is érdekelt. most hogy gimis lettem, nincs olyan nap, hogy a gép be legyen kapcsolva 10ig. sokkal fárasztóbb, többet kell tanulni. majd tudja a lányod, hogy mennyire fáradt, és hidd el, le fog feküdni ha fáradt, annyit fog aludni amennyire szüksége van.


15l

2012. dec. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, hogy tiltakozik ellene. Nekem nem volt soha 'takarodóm', kitapasztaltam mik a határaim, mikor leszek másnap K.O. és mikor éri meg túlcsúszni rajta (pl. érdekes film, jó könyv amit nehéz letenni, vagy könnyebb nap lesz). Rájön, hogy ha nem fekszik le időben akkor mik a következményei, ezzel felelősségre nevelheted és önállóságra picit. Amúgy ez csak az én véleményem, nem akarok nagyon beleszólni, mert csak 16 éves vagyok.:)
2012. dec. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
14%
Hétköznap 21:40-est azért meg kéne adni neki hétköznapra,hogy rendesen menjen suliba,és mégse érezze ovisnak magát.Hétvégén meg nincs vesztenivaló azzal ha akkor fekszik amikor akar,mert úgyis bármeddig aludhat.
2013. máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!