Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rettentő tanácstalan vagyok:...

Rettentő tanácstalan vagyok: már a szüleim is egyfolytában piszkálnak, hogy fogyjak már le, de nem sikerül, pedig rengeteg dologgal próbálkoztam már. Hogy fogyhatnék látványosan és viszonylag sokat?

Figyelt kérdés
175 centi vagyok és közel 80 kiló. Tavasszal elkezdtem tornázni és futni rendszeresen, de egy dolog van amit elértem vele, ahogy még vastagabb lett a lábam. A problémám amúgy is ezzel a testrészemmel van, vagyis a végtagjaimmal. a hasam lapos, de a lábaim és a kezeim rettentő vastagok és a zsír a fenekemre rakódott le. Nagyon keveset eszek, megpróbáltam kizárni a "tv előtt nassolást" is, de semmi változás.
2012. máj. 22. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez hosszú folyamat lesz.

Mozogj rendszeresen,zárd ki a finomított lisztet,cukrot és zsírt az étrendedből.Nehéz,de csak így fog menni!

2012. máj. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem figyelj oda az étkezésedre. Egyél egészséges, nem túl zsíros ételeket. Ha így sem megy, akkor elmehetnél edzeni, főleg fehérje tartalmú ételeket enni és előbb-utóbb leég a zsír. Én sajnos ennyire nem értek a témához, ki kellene kérned egy szakértő véleményét. :)
2012. máj. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem olyan nagyon nagyon vészes az a 15 kg súlyfelesleg... Figyelj oda arra, hogy igyál sokat! Napi 2,5-3 liter vizet legalább. Próbálj meg este már nem sokat és szénhidrátban gazdag ételeket enni, és sok sok rostokban gazdag ételt egyél: barna dolgok, zöldségek, gyümik..

Sok sikert, és ne szomorkodj, biztos menni fog!


U.i.: Nem gond ha vastagszik a lábad, több izommal több zsírt égethetsz!

2012. máj. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, remélem, lesz valami eredmény a nyár végére
2012. máj. 22. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!