Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti megengednétek a 16 éves...

Ti megengednétek a 16 éves lányotoknak, hogy kimenjen svájcba a barátnőivel?

Figyelt kérdés

Lányom 16 éves az iskolát abbahagyta, de most ezzel állt elő..dec-6 án megy ki! Nagyon aggódom! Egyszer véletlenül hallottam a telefonbeszélgetését, miszerint 2 hét alatt akár egy millió forintot fog keresni.

Nemtudon miféle munka lehet ez, kerlek segitsetek,nekem nem mond semmit..


2012. nov. 25. 15:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ha k*rvázni akar akkor igen, mert oda megy a legtöbb magyar lány, saját tapasztalatból mondom
2012. nov. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%
Kedves kérdezo én itt kint élek svájcban a családommal egy havi fizetés ami normál az 2000euro korul van még attol fugg hogy mennyi baksis uti a markát én itt a vendégláto iparra gondolnék mert a lányok az utcán sokkal tobb pénzt keresnek ehez képest ahogy hallottam.Itt kotelezo a nyelv ahoz hogy munkába álljon az ember attol fugg melyik részre megy.Francia,német,angol,spanyol,olasz...de ez még ugymondd legkevesebb ha beszélni tudsz mert lakás kell ahol lakhat az ember amit viszont nagyon nehéz találni és nagyon nagyon drága.Itt ha nem melozol folyamatosan akkor nem birod fizetni....ezen kivul van még a biztositás is persze és még sorolhatnám.....Itt ha nincs segitséged legalább az elején hogy elindulni tudj akkor ....iszonyu nehéz.Ha tudnád hogy egy biztos helyré jon és bebizonyosodnál vagy valami rokonhoz akkor megéri kijonni nyelvet tanul meg sok pénzt lehet gyujteni ha ugyes és tud sporolni....az viszont nagyon is igaz hogy itt sok olyan dolog van amitol tartani kell...és mivel csak 16 éves háááát nem is tudom meg ne haragudj de ott a neveléssel valami iszonyu gáz van foleg ha meg sem beszéli veled azt nehogy még a végén megszokjon otthonrol aztan keresheted.
2012. nov. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%
Nagy gáz van kérdező veled és a lányoddal is! Egy 16 éves lány még fiatalkorú, ezt ne felejtsd el. Gyermek, akiért Te felelsz! Maga a kérdés sem jutna még az eszembe sem, nagyon laza vagy, nagyon meg lesz ennek a következménye...Kislány szépen maradjon itthon, az iskolát nem hagyjuk abba, hanem minimum egy szakmát megszerzünk egy szakiskolában. 18 éven felül nem tudsz vele mit csinálni, ha menni akar, de akkor helyezkedjen el a szakmájában.
2012. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A nyakamat tenném rá, hogy prostinak szeretne kimenni... Szégyen vagy sem, én is ebből alapoztam meg az életemet, kint Svájcban, és el sem hiszed milyen sok magyar lány dolgozik kint.

Nem tudom hol akadt rá ilyen hirdetésre (bár tele van velük az internet) de 18 alatt nem dolgozhat. kint, ha nem egy z kategóriás helyet talált, kiváltják neki az engedélyt. De 18 alatt nem.


De nem kell ehhez az én tapasztalatom, 2 hét alatt 1 milliót mégis milyen munkáért fizetnének egy 16 évesnek...?

2012. nov. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
90%

Minden pénteken és vasárnap tele van az easyjet az ilyen csinos, fiatal, egyedül utazó lányokkal.

Mégis mi mással keresne ennyit?

Te meg valami hihetetlen anya lehetsz, ha még felmerül benned kérdésként, hogy egyáltalán mit tegyél.

Én ezért 16 évesen akkora pofont kaptam volna...vagyis nem, eddig én nem is mertem volna elmenni. És még mondják, hogy ezek a mai fiatalok mienek....

2012. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!