Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mert viselkedik igy az allitol...

Mert viselkedik igy az allitolagos "legjobb" baratnom?

Figyelt kérdés
Ketten vagyunk csak az altalanos suli nyolcadik osztalyaban lanyok.O utal engem ez tuti, s kezdem enis ot.Bar o azt mondja, hogy igy szeret meg ugy szeret bla-bla..o nagyon jo matekbol, en meg romanbol.Dolgozatnal segitettem neki, s mindig ha kellet.Most amikor irtuk, a matek dogat kerdeztem tole valamit, hogy ez ugy van?S azt valaszolta mindig,"te tenyleg hulye vagy.." s nem adott valaszt.Ha mas kerdezte tole az osztalybol rogkon valaszolt.Egyfolytaba ocsarolja a pasim, hulyez engem..Milyen baja van?Hogy viselkedjek en vele?
2012. dec. 8. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki kerek-perec, eleged van belőle. Vagy változtat a viselkedésén, vagy mehet melegebb tájakra.
2012. dec. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nezd levegonek es baratkozz masokkal.Biztos nem a legjobb baratnod.
2012. dec. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez nem barátnö...ha jót akarsz Maganak hagyd a fenébe:)
2012. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!