Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a 14 éves lányodat...

Elengednéd a 14 éves lányodat szilveszterezni?

Figyelt kérdés

Egy barátomékhoz mennénk, elég sokan, 14-17 évesek, fiúk lányok vegyesen. A szülők otthon lesznek, csak xbox-oznánk, karaoke, stb:)

14L



2012. dec. 16. 20:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
21%

Én idén még nem tom hova megyek de tavaly ilyen 50-60fős bulin voltam.. végig táncoltuk az éjszakát (<3 Mulatós..) éjfél előtt álltunk meg.. Italozás háát ott nem nagyon ittam csak 3-4boroskólát őő pálinkát meg 1-2 pohár pezsgőt..és 3-4körül indultam haza..

De ez a pijázás ilyen korban szerintem olyan hogy ha nem minden hétvégén akkor oké.. mi mondjuk 7 hétvégén keresztül fellépni voltunk és minden fellépés után bál volt.. reggel 5 körül értünk haza.. éjfélig lecsúszott bor, boroskóla, boros-pálinkás kóla, pálinka, likőr, whiskey, Jin Bim (asszem így kell írni.) DE nem voltam részeg.. főleg mert 1 körül már a barátomat kellett támogatnom.. meg fogni miközben hányt.. (hogy ne boruljon el) -.-

De szóval igen.. az én szüleim elengednének téged is .. :DD

14l

2012. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
78%
utolsó nagyon szánalmas ahogy taknyos kislányként viselkedsz..
2012. dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
14. hozzászóló, elég nagy baj, hogy neked megengedik a szüleid ilyen fiatalon a züllést. Már ha nem vetítesz, nem kamuzol.
2012. dec. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
11. hozzászólót akartsm írni, elnézést. Döbbenet. Minden tmeg fogok tenni, hogy 8 év múlva az én lányom inkább a 8. válaszolóhoz hasonlítson.
2012. dec. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

14 éves vagyok, sosem voltam még buliba(na jó 1x akkor egy kicsit beittam:pipázás 3-4 órán keresztül,és egy fél jeam beam+ 3 pohár pezsgő megivása után elég volt!)Na de, Az úgy volt, hogy fateromék is itthon voltak! Rendes buliba még nem engednek el. És szerintem ez így van rendjén! Majd 16-17 évesen elkezdek bulizni, meg ilyenek,ráér az akkor is, addig legalább nem züllök le teljesen! Én nem engednélek el! Bár ha tényleg csak xboxozás lenne(ami szerintem elképzelhetetlen) akkor talán, de értelmesebb szülő nem engedi el a gyerekét ilyenre sem! (igazuk van) itt valaki írta, hogy dugás lenne valamelyest igaza van!

Mellesleg: 14/F

2012. dec. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ohh igen nagyon el züllöt vagyok.. mindemellett jeles tanulmányi eredménnyel borzalmas .. :||
2012. dec. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

ja persze és annyitól nem is voltál részeg..

etesd a madarakat kedves

Büszke lehetsz magadra igazán, ha igazat mondasz a szüleid meg kétszeresen is.. -.-

2012. dec. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Hogyan lenne dugás a vége, ha otthon vannak a srác szülei?:D
2012. dec. 17. 21:25
 19/22 anonim ***** válasza:
Szánalmas, hogy a nevét sem tudod leírni, de iszol, mint a gödény...
2012. dec. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"17-es te nagyon be vagy gyöpösödve, de hagyjuk, szövegértés:1-es leülhetsz mellesleg megöll*k ha szemétked*z"


Bocsánat, hogy nem vagyok idióta , miszerint nem gondolom,hogy egy 14 évesnek pia kéne -.-

Ezen kívül meg a mondatod végén röhögtem egy jót,köszönöm..

2012. dec. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!