Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a legveszélyesebb dolog...

Mi a legveszélyesebb dolog terhesség alatt? (cigi, emelés. Stb) Sorba rendeznétek?

Figyelt kérdés

Szerintetek az alább felsoroltak közül melyik a legveszélyesebb és a legkevésbé ártalmas a felsoroltak között?!

Kezdjétek a legveszélyesebbel és így tovább.


a. nyers hús

b. nyers tojás

c. cigizés

d. szoli

e. alkohol

f. emelés (olyan 10 kg tól)...pl nagy tesó emelése

g. lázas betegség

h.túl sok A és C vitamin fogyasztás



Köszi a válaszokat


2010. dec. 20. 16:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

a cigi a láz az emelés és a pia megosztottan dobogós első szóval nem lehet szerintem rangsorolni.


nem tudni kinél mi okoz nagyobb bajt ha megemeli magát vagy ha bever egy tatár beefsteak-et amikor még nem is tudja hogy babát vár.


Akárhogy rendezgettem nem jött ki úgy hogy az általam legveszélyesebb három ne egymás alá kerüljön.

2010. dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nah akkor légyszi okosítsatok...

C vitamin veszélyes?

13 hetes babás vagyok, és majdnem minden nap szedek c-vit. tabit...hupsz

2010. dec. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

a c vitamint nem lehet túladagolni mert a felesleget kipisiled.


az A vitamint lehet sajnos mivel nem vizben hanem zsirban oldódó. De ha egészségesen élsz nem kell multivitamint szedni bár nem hiszem hogy akár a kettő együtt ártalmas lenne.


ahhoz rengeteget kellene enni belőle hogy károsodjon a baba.

2010. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ha normál adagban szeded nem de sokat nem kell belőle bevenni....ha szedsz terhesvitamint amibe c-vitamin is van akkor már külön ne szedj.....


És szerintetek szoliba menni veszélyesebb vagy emelgetni a járni nem tudó 10 kg-os tesót?

2010. dec. 20. 16:25
 5/18 A kérdező kommentje:
Ok ő kipisili de a magzatnak nem jó a sok c-vitamin....nézzetek utána
2010. dec. 20. 16:25
 6/18 A kérdező kommentje:
De térjünk vissza az eredeti kérdéshez :)
2010. dec. 20. 16:30
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megemelni magad veszélyesebb...bár szoli nekem baba nélkül is veszélyes:)
2010. dec. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

utolsó:


akartam írni, nem kifejezetten nekem veszélyes a szoli, csak egy nagyon egészségtelen dolognak tartom.

2010. dec. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kihagytad a hüvelyi fertőzéseket- ami felszálló fertőzést okozhat - így vetélést, koraszülést.


Kihagytad az idegeskedést, ami haskeményedést okozhat, kinyílhat a méhszáj.


Felsoroltjaid közül: láz a legveszélyesebb, majd a cigi, a többinél vagy megússza az ember és babája vagy nem.

2010. dec. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a ciginél sokkal veszélyesebb az alkohol...a placenta is "bevedeli" azt.
2010. dec. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!